Jesteś tutaj

Owocowe nowości od Łowicza

O tym, że dżemy idealnie pasują do wypieków, wie każdy. Ale to, że w słoiku można zamknąć smak ulubionych ciast z owocami – odkrył Łowicz. W limitowanej ofercie marki pojawiły się 3 unikalne propozycje. Nowości to gratka dla amatorów smaku uwielbianych wypieków: szarlotki, tarty i sernika.

W ofercie produktów dżemowych Łowicz każdy znajdzie coś dla siebie, a marka systematycznie poszerza ten wybór, proponując konsumentom zaskakujące smaki w edycjach limitowanych. Tej jesieni wybór będzie wyjątkowo trudny, bo Łowicz połączył smak klasycznych, uwielbianych ciast z aromatycznymi owocami.

Produkt dostępny jest w trzech wariantach smakowych: Brzoskwinia z nutą Sernika, Czarna Porzeczka z nutą Tarty oraz Jabłko i Gruszka z nutą Szarlotki. Wystarczy wybrać swój ulubiony, by dodać smaku tegorocznej jesieni.

Oprócz wyjątkowego smaku, produkty wyróżnia też specjalne wieczko z deseniem imitującym strukturę ciasta.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Łowicz zmienia się dla najmłodszych. Linia dżemów 100% z owoców Extra Gładkie, przygotowana specjalnie z myślą o dzieciach, została odświeżona. Produkty dostępne są teraz w trzech smakach: truskawka, wiśnia i brzoskwinia oraz zyskały nową szatę graficzną.

W ciągu roku jest wiele wspaniałych okazji do świętowania z bliskimi. Łowicz zachęca do tego, by wspólnie się nimi cieszyć i celebrować każdy… dżem dobry. Marka rozpoczyna komunikację 2020 od przypomnienia o styczniowym święcie każdej babci.

X