Jesteś tutaj

Nowości Bakalland BA!

Produkty z linii BA! 5 owoców leśnych to sposób na szybką, pełną wartości odżywczych, smaczną przekąskę! Starannie skomponowana receptura, bogata w witaminy i minerały,  stanowi unikalną ofertę smakową na rynku batonów zbożowych i musli. Oferta smakowa dla linii 5 owoców leśnych będzie dostępna w całej gamie produktów śniadaniowych i przekąskowych: musli chrupiącym 300g, batonie zbożowym 40 g oraz owsiance 47 g. Dodatkowo, owsianki będą również dostępne w dwóch innych popularnych smakach: jabłko z cynamonem oraz malina z żurawiną. Zdrowa przekąska? No BA!

Bakalland S.A.

tel. 22 355 22 00

 

 

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Marka Bakalland wprowadza innowacyjną przekąskę – BA!rdzo Bakaliowe Tabliczki. Nowość Bakalland to nie jest zwykła czekolada z bakaliami. To 5 zupełnie zaskakujących bakaliowych kompozycji smakowych, które wpisują się w obecnie panujące trendy w kategorii FMCG. Nowość łączy bakaliowe korzenie marki z innowacyjną formą podania w postaci kwadratowych bakaliowych tabliczek zanurzonych w delikatnej czekoladzie. Nowość Bakalland charakteryzuje dobry skład, doskonały smak oraz gwarancja najwyższej jakości, jaką daje marka.

Bakalland wzbogaca ofertę wyselekcjonowanych bakalii sygnowanych wizerunkiem Katarzyny Bujakiewicz o nowy produkt: Wiśnię soczystą.

X