Jesteś tutaj

Nowości Bakalland BA!

Produkty z linii BA! 5 owoców leśnych to sposób na szybką, pełną wartości odżywczych, smaczną przekąskę! Starannie skomponowana receptura, bogata w witaminy i minerały,  stanowi unikalną ofertę smakową na rynku batonów zbożowych i musli. Oferta smakowa dla linii 5 owoców leśnych będzie dostępna w całej gamie produktów śniadaniowych i przekąskowych: musli chrupiącym 300g, batonie zbożowym 40 g oraz owsiance 47 g. Dodatkowo, owsianki będą również dostępne w dwóch innych popularnych smakach: jabłko z cynamonem oraz malina z żurawiną. Zdrowa przekąska? No BA!

Bakalland S.A.

tel. 22 355 22 00

 

 

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Owocowa przekąska Bakalland to suszone owoce pakowane pojedynczo - niczym cukierki.  Dzięki takiej formie pakowania owoce na dłużej zachowują jędrność i swój wyjątkowy smak. Do oferty trafią 4 rodzaje bakalii: śliwki, daktyle, morele i figi. Produkty dostępne od początku marca.

Bakalland wprowadza do sprzedaży nową mieszankę bakaliową (żurawina, nerkowiec, migdał). Propozycja odpowiada na potrzeby konsumentów, którzy w codziennej diecie znajdują coraz więcej miejsca dla suszonych owoców i orzechów, doceniając nie tylko zdrowotne, ale również smakowe walory różnych rodzajów bakalii.

X