Jesteś tutaj

Nowości Bakalland BA!

Produkty z linii BA! 5 owoców leśnych to sposób na szybką, pełną wartości odżywczych, smaczną przekąskę! Starannie skomponowana receptura, bogata w witaminy i minerały,  stanowi unikalną ofertę smakową na rynku batonów zbożowych i musli. Oferta smakowa dla linii 5 owoców leśnych będzie dostępna w całej gamie produktów śniadaniowych i przekąskowych: musli chrupiącym 300g, batonie zbożowym 40 g oraz owsiance 47 g. Dodatkowo, owsianki będą również dostępne w dwóch innych popularnych smakach: jabłko z cynamonem oraz malina z żurawiną. Zdrowa przekąska? No BA!

Bakalland S.A.

tel. 22 355 22 00

 

 

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Marka Bakalland urozmaiciła swoją ofertę o jednorazową porcję mieszanki keksowej, wzbogacając tym samym asortyment produktów dedykowanych wypiekom. Mieszanka zawdzięcza swój wyjątkowy smak kompozycji ośmiu najwyższej jakości owoców, m.in.: wiśni, czereśni, pomarańczy czy agrestowi, które gwarantują bogaty smak i intensywny kolor.

Delecta rozszerza portfolio przypraw do ciast i deserów o nową propozycję – Mix do śmietany o smaku truskawkowym – jedyny na rynku produkt, zapewniający sztywną konsystencję ubijanej śmietany oraz nadający jej smak i kolor truskawkowy. Oferta z wysokim potencjałem sprzedażowym nie tylko w  sezonie owocowym.

X