Jesteś tutaj

Nowość od Kubusia – Play! Woda&Owoce bez dodatku cukru

Co odpowiada Kubuś na dziecięce pragnienie? Woda i sok owocowy! Napój o tak prostym składzie to nowość w ofercie marki. Pyszny smak – specjalnie z myślą o dzieciach, maksymalnie prosty skład – by sprostać oczekiwaniom rodziców. 

Kubuś wprowadzając nowy produkt zadbał kolejny raz o to, by spełniał on dziecięce standardy. Zadowolenie i uśmiech dzieci, a także dbałość rodziców o racjonalne wybory – to dla marki kluczowe aspekty rozwoju. Właśnie dlatego w jej ofercie pojawił się napój owocowy Kubuś Play! Woda & Owoce.

Co znajdziemy w składzie? Połączenie wody i soku owocowego. Bez dodatku cukru ani innych substancji słodzących, bez konserwantów i barwników.

Napój dostępny jest w trzech wariantach do wyboru. Jabłko z wyrazistą maliną, z soczystą brzoskwinia i kwaśną cytryną.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Lato bezsprzecznie kojarzy się z wieloma przyjemnościami. Smakowite owoce i piękne kwiaty to niewątpliwie jedne z nich. Łowicz tego lata postanowił sprawić, by można było cieszyć się nimi jednocześnie – dzięki pysznym smakom nowych syropów. Limitowana edycja sprawi, że nadchodzące wakacje będą miały naprawdę niepowtarzalny smak.

Oferta napojów Kubuś Play! poszerza się o kolejne owocowe smaki stanowiące połączenie owoców dostępnych na co dzień z egzotycznymi smakami. W ofercie znajdują się smaki: ananas – banan, pitahaja – winogrono, malina – liczi oraz mango – pomarańcza. 

X