Jesteś tutaj

Nowe smaki napojów Tymbark z witaminami

Marka Tymbark przygotowała niespodziankę dla swoich konsumentów uatrakcyjniając ofertę o dwa nowe smaki z witaminami – jabłko – gruszka i jabłko – rabarbar. Inspiracją dla powstania nowości były domowe kompoty, tak bardzo lubiane przez Polaków. Gruszka czy rabarbar przywodzą na myśl tradycyjne smaki napojów towarzyszących posiłkom. Nowe warianty smakowe, tak jak cała gama napojów Tymbark nie zawierają substancji słodzących ani konserwantów. Znakomicie sprawdzą się na każdą okazję: do rodzinnego obiadu, grilla czy pikniku w gronie przyjaciół. Dopełnią smak różnych potraw podawanych zarówno na domowym stole, jak i tych konsumowanych w plenerze.

Nowe smaki są dostępne w dwóch formatach opakowań: kartonie 1L oraz butelce PET 2L.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Owoce Świata to linia inspirowana dalekimi podróżami – sześć egzotycznych smaków przenosi nas w najodleglejsze miejsca globu. A teraz z nowymi, pełnymi owoców opakowaniami prezentują się jeszcze bardziej soczyście.

Oryginalne połączenia, letnie orzeźwienie, owocowe smaki… To charakterystyka napojów Tymbark. W tym roku – obok kultowych propozycji, jak Cytroneta – w limitowanej ofercie marki pojawia się absolutna nowość. Innowacyjny napój gazowany łączy cechy lemoniady i ice tea – brzmi jak idealna kombinacja? To właśnie Herbolada.

X