Jesteś tutaj

Nowe smaki herbat zielonych Big-Active

Marka Big-Active prezentuje dwa nowe smaki herbat zielonych: z limonką i mandarynką oraz Earl Grey z bergamotką. Dzięki orzeźwiającym wariantom smakowym i pobudzającym właściwościom zielonej herbaty nowości od marki Big-Active idealnie sprawdzą się w upalne dni.

Oferta herbat Big-Active jest pełna niepowtarzalnych smaków i głębokich aromatów. Tym razem producent proponuje aż dwie egzotyczne nowości. Zielona Herbata limonka i mandarynka to idealne połączenie łagodnej w smaku zielonej herbaty z orzeźwiającą mocą cytrusów. Dzięki takiemu połączeniu napar nabiera kwaskowy posmak. Zielona Herbata Earl Grey z bergamotką to fuzja łagodnej w smaku zielonej herbaty z charakterystycznym olejkiem bergamotowym, która na pewno zachwyci miłośników wyrafinowanych aromatów.

Innowacyjne mieszanki zostały zamknięte w wygodnych elastycznych opakowaniach oraz przezroczystych torebkach typu LookBag™, przez które można obserwować rozwijające się duże liście herbaty, kawałki owoców i barwne płatki kwiatów.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Marka Herbapol po raz kolejny wprowadza zimową edycję limitowaną syropów Zimowy Sekret, charakteryzującą się unikatowymi kompozycjami składników. Została ona wprowadzona w październiku br. i będzie dostępna w sprzedaży do lutego 2016 roku.

Od października 2014 r. na sklepowych półkach pojawiła się nowa oferta dżemów, konfitur i powideł firmy Herbapol-Lublin S.A. Składają się na nią najbardziej lubiane przez konsumentów smaki takie jak: truskawka, wiśnia czy czarna porzeczka. 

X