Jesteś tutaj

Nowe mleczka i mgiełki do pielęgnacji ciała Cannabis evrēe

Uzależniona od uczucia nawilżonej skóry? To świetnie, bo to zdrowy i całkowicie legalny nałóg. Poznaj moc wyjątkowej pielęgnacji ciała. Olejek cannabis i egzotyczna eksplozja owoców gwarantują ekstremalne doznania i sprawią, że tego lata nie przejdziesz obok niezauważona.

Cztery nowe kosmetyki do pielęgnacji ciała, które zapewnią obłędną przyjemność stosowania i doznania, których nigdy nie będziesz miała dość Poczuj, jak Twoja skóra staje się gładka, miękka i przyjemnie nawilżona.  Z nowymi, w pełni legalnymi połączeniami fantastycznych składników, przeniesiesz się w krainę egzotycznych zapachów które upoją ciało i zmysły. Daj się uzależnić od uczucia idealnie zadbanej skóry.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Marka Familijne oferuje innowacyjną nowość – Familijne 2GO. To indywidualnie pakowane wafelki wypełnione aksamitnie delikatnym kremem czekoladowym oraz puszystym, napowietrzonym kremem mlecznym. Idealne do rodzinnego spożycia poza domem, Familijne 2GO uprzyjemnią wspólne dłuższe i krótsze wycieczki

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów TEEKANNE powiększyło swoje portfolio o kolejne wyśmienite kompozycje. Do bogatej kolekcji herbatek owocowych dołączyły : „LOVE”, będąca mieszanką herbatek o smaku granatu i brzoskwini oraz „Cherry Berry” - naturalnie słodka herbatka o smaku jabłek, czarnej porzeczki i wiśni.

X