Jesteś tutaj

NOWE bezgluteNOWE produkty Jawo

Gotowanie w domu – zdrowo, naturalnie i pysznie jest łatwiejsze, kiedy można sięgnąć po wsparcie. Tym wsparciem od lat w wielu domach są produkty mrożone Jawo. Teraz mogą z nich korzystać również osoby chore na celiakię i na diecie bezglutenowej, bo częstochowska marka powiększyła właśnie swoją ofertę o linię bezglutenową.

Na linię bezglutenową składają się pyzy z mięsem, pyzy ziemniaczane, kartacze z mięsem, kluski śląskie z dziurką i kluski śląskie z mięsem. Każdy z produktów jest certyfikowany przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej, a na opakowaniach znajduje się znak „Przekreślonego kłosa”.

– Zdajemy sobie sprawę, że konieczność stosowania diety bezglutenowej przez całe życie jest dla osób chorych na celiakię i nietolerujących glutenu, a także dla ich rodzin ogromnym wyzwaniem – mówi Magda Parkitna, Specjalistka ds. marketingu i PR w Jawo. – Jawo kieruje swoją ofertę do wszystkich tych grup konsumentów, dbając o to, by produkty bezglutenowe były łatwo dostępne i smakowały identycznie jak warianty klasyczne, w których użyta jest mąka pszenna – dodaje.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Knedle ze śliwkami to sprawdzony pomysł na pyszny, słodki obiad. Oprócz wspaniałego smaku potrawa ta zazwyczaj gwarantuje również miłe skojarzenia z latem, wakacjami, słodyczą i beztroską. Ręcznie robione knedle ze śliwkami – to propozycja firmy Jawo, dzięki której możemy przygotować to pyszne danie dosłownie w kilka minut.

Pierogi z kapustą i grzybami to jedna z potraw staropolskich. Tym, którzy mają ochotę na ten tradycyjny  smak, a nie mają możliwości bądź czasu, aby przygotować potrawę własnoręcznie, z pomocą przychodzi firma Jawo. 

X