Jesteś tutaj

Moreso „Domowe wypieki” zamiast tradycyjnej mąki

Portfolio marki Moreso wzbogaciło się o kolejną nowość. Niebawem do sklepów trafią produkty z najnowszej linii „Domowe wypieki”. W asortymencie „Domowych wypieków” znalazły się 4 indeksy – tarte orzechy włoskie, tarte orzechy laskowe, tarte migdały naturalne oraz mak mielony.

Sypka i delikatna konsystencja „Domowych wypieków” sprawia, że produkt może być stosowany, jako zamiennik tradycyjnej mąki. Nowość od Moreso skierowana jest nie tylko do miłośników tradycyjnego pieczenia, ale również do osób, które mają bardziej nowoczesne spojrzenie na tę kwestię. Specjalne dedykowane opakowania zawierają na odwrocie przepisy na biszkopty i ciastka bez użycia mąki z wykorzystaniem produktów Moreso „Domowe wypieki”

Wszystkie produkty są w 100% naturalne i nie zawierają żadnych dodatków. Stojące opakowanie oraz spójny graficzny projekt sprawia, że Moreso „Domowe wypieki” dobrze prezentują się na sklepowej półce.

Produkty dostępne w opakowaniach 200 g.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Zmieniające się w ostatnim czasie trendy konsumenckie zmieniły oblicze rynku bakalii. Obecnie traktuje się je jak zdrową przekąskę, która jest idealną alternatywą dla słodyczy i słonych przekąsek. Konsumenci częściej niż kiedyś zwracają uwagę na skład produktu oraz jego wartości odżywcze. Modna stała się żywność funkcjonalna, której spożycie może mieć pozytywny wpływ na zdrowie i lepsze samopoczucie. W odpowiedzi na te potrzeby marka Moreso stworzyła linię bakalii BIO z certyfikatem zielonego „euro-liścia”

Linia Quick Snack od marki Moreso to rewolucyjne przekąski zapakowane w małe i poręczne jednoporcjowe saszetki typu „on-the-go”. Produkty idealnie wpisują się w najnowszy trend convinience. Nowoczesne i przyciągające uwagę opakowanie mocno wyróżnia się na sklepowej półce. 

X