Jesteś tutaj

Mleka smakowe – nowość od OSM Piątnica

W odpowiedzi na oczekiwania konsumentów, OSM Piątnica dynamicznie rozwija swoje portfolio i wprowadza kolejną nowość – mleka smakowe. Produkt wyróżnia się wyjątkowym smakiem, prostym, naturalnym składem, ergonomiczną butelką o nowoczesnej szacie graficznej oraz optymalną pojemnością.

Kategoria mlek smakowych w ostatnich latach odnotowuje znaczny wzrost sprzedaży, a grupa konsumentów tego produktu systematycznie się poszerza. Rosnąca popularność mleka smakowego wynika z utrzymującego się trendu na szybkie przekąski. Konsumenci, pomimo codziennego pośpiechu, coraz częściej szukają alternatyw dla niezdrowych przekąsek. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie jest wprowadzenie nowości przez OSM Piątnica.

Mleka smakowe to połączenie naturalności, delikatnej konsystencji oraz wyśmienitych kompozycji smakowych. Dostępne są w czterech wersjach: smakowita truskawka, tropikalny banan, zmysłowa czekolada oraz szlachetna wanilia. Powstają one wyłącznie z najwyższej jakości naturalnych składników. W procesie produkcji wykorzystywane jest mleko pochodzące z gospodarstw spełniających wysokie normy jakościowe. Mleka smakowe OSM Piątnica są również źródłem cennych wartości odżywczych. Stanowią źródło dobrze przyswajalnego wapnia, witamin B2 oraz B12, a także cynku i potasu. Dzięki temu mogą być stałym elementem zdrowej i zbilansowanej diety zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Poręczne, niewielkie opakowania o intensywnych kolorach, z wygodną nakrętką, przyciągają wzrok i sprawiają, że produkt wyróżnia się na sklepowej półce. Zastosowanie nowoczesnych butelek PET wolnych od bisfenolu A jest również gwarancją bezpieczeństwa, szczególnie w kontekście najmłodszych. To także wyjście naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, którzy w codziennym zabieganiu poszukują produktów praktycznych i wygodnych. Mleko smakowe łatwo przechowywać w torbie czy plecaku i zabrać ze sobą do pracy czy szkoły. Mleka smakowe OSM Piątnica, sprawdzonej, polskiej marki, cieszącej się dużym zaufaniem Polaków, to pewny wybór z dynamicznie rozwijającej się kategorii produktów „on the go”.

Kategoria: 

Podobne artykuły

OSM Piątnica stworzyła trzy linie produktów, które mimo pewnych podobieństw, znacząco różnią się między sobą i są skierowane do różnych grup konsumentów.

W ofercie OSM Piątnica pojawił się nowy jogurt. Skyr – to wytwarzany według tradycyjnej receptury, islandzki wyrób mleczarski. Produkt wyróżnia się wysoką zawartością białka, pozbawiony jest także tłuszczu. Spółdzielnia z Piątnicy proponuje swoim konsumentom cztery wersje smakowe, a także Skyr naturalny.

X