Jesteś tutaj

Mieszanka orzechów od Bakalland

Bakalland wzbogaca ofertę bakalii o mieszankę orzechów. To odpowiedź na potrzeby konsumentów, którzy wraz ze zmieniającymi się trendami żywieniowymi i zdrowotnymi zaczęli doceniać właściwości, jakie kryją w sobie orzechy i włączyli je do swojej codziennej diety.

Bakalland wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów wprowadził na rynek Mieszankę orzechów, która łączy w sobie ulubione przez konsumentów gatunki – migdały, orzechy nerkowca, włoskie i laskowe, dzięki czemu zapewnia bogactwo istotnych dla zdrowia składników. Nowa mieszanka orzechów to miks, zamknięty w jednym opakowaniu, który pozwala w łatwy sposób cieszyć się nimi w formie przekąski. Wszystkie odmiany orzechów, które wchodzą w jej skład, pochodzą od sprawdzonych producentów z renomowanych plantacji.

Mieszanka orzechów dostępna jest w 100-gramowym opakowaniu, na którym dodatkowo znalazły się niezbędne dla konsumentów informacje dotyczące zarówno właściwości zdrowotnych i odżywczych poszczególnych orzechów, jak i ciekawostki dotyczące ich uprawy.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W limitowanej ofercie na święta, Delecta wprowadza na rynek swój kultowy produkt, tym razem w formie Pierniczków – korzenny smak. Piernik w każdej formie (ciasta czy drobnych ciasteczek), to najpopularniejszy wypiek w okresie bożonarodzeniowym*, warto więc zadbać o ty, by nie zabrakło go w żadnym sklepie.

Marka Bakalland urozmaiciła swoją ofertę o jednorazową porcję mieszanki keksowej, wzbogacając tym samym asortyment produktów dedykowanych wypiekom. Mieszanka zawdzięcza swój wyjątkowy smak kompozycji ośmiu najwyższej jakości owoców, m.in.: wiśni, czereśni, pomarańczy czy agrestowi, które gwarantują bogaty smak i intensywny kolor.

X