Jesteś tutaj

Lody Oranżada Hellena, Grześki i Jeżyki

Firma Colian rozbudowuje swoje portfolio o nową kategorię – lody. Wśród nowości znajdują się produkty inspirowane kultowymi produktami z oferty firmy: Oranżadą Hellena, wafelkami Grześki i ciastkami Jeżyki.

Od teraz cenione od lat napoje, wafelki i ciastka dostępne są w… lodowej formie. Lody o smaku oranżady Hellena dostępne są w trzech wariantach – świderki, na patyku, jak i tuby.  Chrupiący wafelek Grześki z kremem kakaowym stanowił inspirację do stworzenia lodów Grześki. Nowości oferowane są w dwóch wariantach – na patyku i w rożku. Lody Grześki na patyku to lody kakaowe w czekoladzie deserowej Goplana z kawałkami wafli. Z kolei Lody Grześki w rożku to lody kakaowe z sosem o smaku czekoladowym z czekoladą deserową Goplana. Lody Jeżyki Classic na patyku swój smak zawdzięczają dodatkom, które od lat stanowią bogate wnętrze ciastek Jeżyki. Nowość przybrała oryginalny okrągły wygląd ciasteczka. Lody Jeżyki Classic na patyku to lody o smaku ciasteczkowym w otoczce karmelowej w aksamitnej czekoladzie mlecznej Goplana z dodatkami rodzynek, chrupek ryżowych i orzechów laskowych.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Marka Grześki zmieniła opakowania wafelków z linii Grześki Gofree. Produkty z nową grafiką są już dostępne na sklepowych półkach. 

Tradycyjnie na okres świąteczny firma Colian proponuje nowości i popularne wyroby polskich marek Goplana i Solidarność. Ofertę tworzą limitowane słodkości podarunkowe, bestsellery w standardowych opakowaniach oraz w specjalnej, odświętnej szacie, a ponadto wyroby dedykowane dzieciom.

X