Jesteś tutaj

Limitowane Sekrety Smaku od Herbapol

Jesień i zima oferują nam coraz dłuższe wieczory, które chętnie spędzamy w domowym zaciszu. Dobra książka, film oraz kubek gorącego napoju z plasterkami owoców oraz syropem Sekrety Smaku od Herbapolu to świetny pomysł na umilenie sobie jesiennego wieczoru. W nowej, limitowanej edycji tych produktów, każdy znajdzie smak dla siebie. Do wyboru są aż trzy warianty: kwiat lipy z miodem, pigwa oraz imbir.

Syrop o smaku kwiatu lipy z miodem jest idealnym dodatkiem do gorącej wody lub ulubionej herbaty. Warianty o smaku imbiru i pigwy dodadzą wyrazistego charakteru również grzanemu winu czy piwu.

– Limitowana edycja syropów Sekrety Smaku marki Herbapol to trzy intensywne warianty smakowe, na bazie których przygotujemy rozgrzewające napoje lub wzbogacimy smak ulubionej herbaty – stwierdziła Anna Justyniarska, PR & Digital Manager w firmie Herbapol-Lublin.

Syropy Sekrety Smaku marki Herbapol nie zawierają konserwantów i są pasteryzowane. Wszystkie są wzbogacone w witaminę C. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Syropy funkcjonalne Herbapol to idealna propozycja dla osób dbających o zdrowie, poszukujących produktów smacznych, a zarazem pożytecznych. To unikalne połączenie pysznych owoców i składników aktywnych wspierających organizm.

Na rozpoczynający się sezon letni, obfitujący w spotkania z rodziną i przyjaciółmi, marka Herbapol przygotowała specjalną edycję syropów Smaki Słońca. W tym roku oferta marki to cztery warianty typowo letnich smaków, idealnych na upalne dni. 

X