Jesteś tutaj

Advertisement

FRoSTA z nowościami w kategorii dań gotowych.

W ofercie marki pojawi się kolejne danie z kaszą – tym razem jest do to dobrze znana Polakom Kasza pęczak z kurczakiem i warzywami. Kuchnię azjatycką reprezentuje Asian Wok with chicken (Kurczak z makronem po azjatycku), a wegetarianie oraz osoby poszukujące dań bezmięsnych mają do wyboru dwa szybkie do przygotowania posiłki: Warzywne curry z batatami i Wok mango curry.

Wszystkie dania można przygotować zaledwie w 9 minut na patelni. Tak jak wszystkie produkty FRoSTY, nowe dania nie zawierają dodatków do żywności.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W nowym sezonie sprzedażowym w ofercie marki FRoSTA pojawią się aż cztery nowości w kategorii dań gotowych: kolejne danie z kaszą – tym razem jest to Kasza pęczak z kurczakiem i warzywami; Kurczak z makronem po azjatycku, który reprezentuje kuchnię dalekowschodnią, a dla wegetarian dwa szybkie posiłki: Warzywne curry z batatami i Wok mango curry.

Lasagne Bolognese od FRoSTY to wersja kultowa. Makaron przekładany mięsnym sosem bolognese z wołowiną, w towarzystwie delikatnej mozzarelli przypadnie do gustu amatorom klasycznych smaków. Poszukiwacze nowości nie zawiodą się, wybierając Lasagne Spinaci, gdzie subtelny smak ricotty łączy się ze szpinakiem, a całości charakteru dodaje sos pomidorowy i ser gouda.

X