Jesteś tutaj

feel FIT WAKE-UP PROTEIN - pierwsze na rynku granole białkowe

feel FIT WAKE-UP PROTEIN Granola to pierwsze na rynku granole białkowe! Granole WAKE-UP  stanowią niezwykle pożywne, zdrowe i pyszne śniadanko z pełnoziarnistym owsem, wzbogacone białkiem, podane w kubku 70g. Dzięki specjalnej recepturze  granole wyróżniają się wyjątkową chrupkością i pysznym smakiem. Duże kawałki granoli sprawiają, że można ją jeść nie tylko z jogurtem czy z mlekiem, ale także jako przekąskę. Jeden kubek zaspakaja 15-20% dziennego zapotrzebowania na magnez, żelazo, cynk, potas i witaminę B1, gdyż wysokiej jakości produkt jest naturalnym źródłem tych minerałów. Wyróżnia się także zawartością błonnika, w tym beta-glukanów, które pomagają obniżyć poziom cholesterolu. Z receptury wyeliminowano olej palmowy, jak i syrop glukozowy. Granole WAKE-UP to doskonały sposób na zdrowe i szybkie śniadanko, które zapewni energię i sytość.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

feel FIT PROTEIN Pasta z wędzoną papryką i Hummus z czarnuszką to pierwsze na rynku wysokobiałkowe pasty warzywne. Duża ilość protein wynika z zastosowania białka grochu, jako źródła łatwo przyswajalnego białka. 

Marka feel FIT to marka, która powstała na bazie doświadczeń jej właścicieli. Przez 4 lata zajmowali się oni dystrybucją zdrowych przekąsek, głównie proteinowych, budując półki z tymi produktami w strefie ze zdrową żywnością w dużych sieciach sklepów.

X