Jesteś tutaj

Czekodżemy Łowicz – Przyjemność w słoiku

Rozpływająca się w ustach czekolada lub ulubione, pełne smaku owoce. Czy może być coś lepszego? Tak – i wcale nie trzeba wybierać spośród tych pyszności, bo istnieje ich połączenie. Brzmi zbyt dobrze? Nie dla Łowicza! Marka wprowadziła na rynek nową, smakowitą propozycję. Czekodżemy to połączenie belgijskiej czekolady mlecznej z kawałkami przepysznych owoców.

Najnowsza propozycja marki – Czekodżemy, to kolejne wyśmienite połączenie smaków i propozycja dla tych, którzy uwielbiają sobie dogadzać. Najlepsza czekolada i pyszne owoce – to przyjemność, która rozpieści każde podniebienie.

Każdy Czekodżem łączy w sobie wyborną, belgijską czekoladę mleczną z najpopularniejszymi, starannie dobranymi owocami. Produkt dostępny jest w czterech wariantach: truskawka, wiśnia, śliwka i brzoskwinia. Mogą być elementem wykwintnego deseru czy smakowitego śniadania lub… zajadane prosto ze słoika.

Wyjątkowe, staranne połączenie najlepszej belgijskiej czekolady z kawałkami owoców i gustowne opakowanie potwierdzają najwyższą jakość nowego produktu. Czekodżemy Łowicz to innowacyjna, jedyna tego typu propozycja na rynku.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Zniewalające smakiem połączenie ulubionych owoców z belgijską czekoladą uchwycone w apetycznych kadrach… Trwa jesienna odsłona kampanii Czekodżemów Łowicz. Działania prowadzone są w telewizji i w internecie.

O tym, że dżemy idealnie pasują do wypieków, wie każdy. Ale to, że w słoiku można zamknąć smak ulubionych ciast z owocami – odkrył Łowicz. W limitowanej ofercie marki pojawiły się 3 unikalne propozycje. Nowości to gratka dla amatorów smaku uwielbianych wypieków: szarlotki, tarty i sernika.

X