Jesteś tutaj

Advertisement

Cukry pudry Diamant w nowych odsłonach!

Idealny cukier puder do wypieków i dekoracji ciast powinien być sypki, słodki i szybko rozpuszczać się we wszelkich masach czy polewach. Taki właśnie jest cukier puder marki Diamant, który od teraz znajdziemy w nowych, atrakcyjnych opakowaniach.

Słodkie ciasta i świąteczne ciasteczka, a także posypki w stylu oprószenia śniegiem przygotujesz, korzystając z cukru pudru Diamant. To także znakomity składnik lekkich kremów, bitej śmietany jak i mas serowych, makowych. Doskonale sprawdza się do przygotowania lukru czy polewy, które dzięki niemu są elastyczne, nie pękają i po wyschnięciu mają intensywnie świetlisty, biały kolor. Dzięki cukrom marki Diamant świąteczne wypieki będą idealnie słodkie i pięknie udekorowane.

W szerokim portfolio marki Diamant znajduje się, aż pięć cukrów pudrów, różniących się gramaturą, opakowaniem oraz nutami smakowymi. W nowej, atrakcyjnej odsłonie cukry pudry będzie można kupić w różnej gramaturze: 500 g, 400 g, 250 g oraz różnych opakowaniach np. funkcjonalna tuba, która ułatwia posypywanie ciasta równomierną, jednorodną, śnieżnobiałą warstewką. Dla wielbicieli smakowych cukrów idealny będzie cukier puder z aromatem waniliowym w wygodnym kartoniku 250 g.

Nowe opakowania zyskały wyraźne komunikaty w pastelowych ramkach. Na froncie znajdują się także nowe, atrakcyjne wizualizacje proponowanego podania deseru, z cukrem pudrem. 

Cukier puder Diamat 500 g, torebka, cena: 1,79 zł
Cukier puder Diamant 400 g, doypack, cena:  1,99 zł
Cukier puder Diamant 250 g, kartonik, cena:  2,20 zł
Cukier puder Diamant 250 g, tuba, cena: 2,50 zł
Cukier puder z aromatem waniliowym Diamant 250 g, cena: 3,25 zł

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Nieodzowny w każdej kuchni. Doskonały do pieczenia biszkoptów, przyrządzania delikatnych kremów, dekoracji ciast i ciasteczek a także przygotowania lukru i polewy do tortów.

Walentynki są okazją do obdarowania ukochanej osoby nowymi opakowaniami Raffaello. Ozdobiła je dla nas znana rysowniczka Agata „Endo” Nowicka. Cztery kolorowe, niepowtarzalne, grafiki na Limitowanej Edycji Raffaello wraz z komunikatami: „Kocham Cię”, „Tylko Ty”, „Myślę o Tobie”, „Zawsze razem”  to słodki i wyjątkowy prezent.

X