Jesteś tutaj

Cukierki Yogoli w 3 owocowych smakach

Vobro wypuściło nową linię cukierków, które nadziane są galaretkami w 3 smakach. Do wyboru jest intensywny, słodko-kwaśny smak czarnej porzeczki, delikatnie słodki i orzeźwiający brzoskwiniowy oraz  energetycznie cytrynowy z dodatkiem mięty. Cukierki te delikatnie oblane są pyszną jogurtową polewą, która rozpływa się w ustach. Vobro zdecydowało się, by postawić na smaki, które wyraźne kojarzą się z latem. Więc, jeśli najdzie Cię ochota na coś słodkiego, polecamy cukierki Yogoli z wyjątkowym galaretkowym nadzieniem. Produkt dostępny jest w kartoniku 230 g i 7 kg (mix 3 smaków) oraz 2,5 kg.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Słodycze w pięknych opakowaniach odpowiednio podkreślą uroczysty charakter tego Pierwszej Komunii i będą idealnym dopełnieniem do każdego prezentu. Dlatego Vobro, jak co roku, wprowadza szeroki wachlarz bombonierek specjalnie dopasowanych do tej uroczystości, które zaspokoją różne gusta małych smakoszy.

Od lat królujące w ofercie firmy Vobro wyborne wiśnie w likierze, pod brandem Cherry Paradise, zyskały trzy nowe, wyjątkowe grafiki.

X