Jesteś tutaj

Batony VITAL FreeYu

Kolorowe, o bardzo delikatnej konsystencji, a przy tym bogate w błonnik i witaminy owocowo-warzywne batony VITAL od FreeYu, to idealna przekąska dla wszystkich, którzy cenią zdrowe jedzenie. Do wyboru burak z truskawką albo marchewka z pomarańczą. Batony posiadają międzynarodowy symbol V-Label certyfikujący produkty przeznaczone dla wegetarian i wegan, który jest gwarancją, że produkt został sprawdzony pod kątem substancji pochodzenia zwierzęcego nie tylko w składzie produktu, ale także w wykorzystanych substancjach dodatkowych.

Owocowo-zbożowe batony VITAL od FreeYu to doskonałe połączenie owoców i płatków owsianych. Batony są w 100% naturalne, pełne błonnika, a znajdujący się w nich cukier pochodzi wyłącznie ze składników. Batony są w mocno owocowych smakach i mają delikatną konsystencję, dlatego z pewnością pokochają je również dzieci.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Grupa Otmuchów wprowadza nową markę FreeYu w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie produktami z kategorii przekąsek.

Kwiatowa oprawa słodyczy to atrakcyjny element dekoracyjny, który w nadchodzącym czasie powinien znaleźć się w naszych domach. Piękne kolorowe opakowania będą miłym akcentem na wielkanocnym stole, jak również podczas wiosennych spotkań. Można się o tym przekonać, sięgając po wyzwalające radość słodkości Wawelu.

X