Jesteś tutaj

Bakalland uzupełnia linię bakalii przekąskowych „Chwyć&Jedz”

Bakalland rozwija swoje portfolio o kolejne propozycje smakowe z linii przekąskowej „Chwyć&Jedz”. To odpowiedź na zróżnicowane gusta konsumentów, którzy równie często sięgają po przekąski słone, jak i te z odrobiną słodyczy. Nowości to dwie propozycje smakowe: słodki miks bakaliowy z kawową nutą, czyli Mieszanka studencka COFFEE oraz Żurawina z sokiem z granatu. Przekąski Bakalland dostępne są w poręcznych 50-gramowych opakowaniach.

Linia przekąsek „Chwyć&Jedz” to orzechy, ziarna, owoce i mixy bakalii w aż 18 różnych wariantach. Odpowiadając na potrzeby konsumentów, którzy nieustannie poszukują nowości, marka Bakalland wprowadziła do swojej oferty kolejne propozycje łączące różne smaki – orzechy z kawą oraz żurawinę z sokiem z granatu: Mieszankę Studencką COFFEE 50 g i Żurawinę z sokiem z granatu 50 g.

– Dodaliśmy do naszej linii dwie nowe propozycje. Ciesząca się niezmienną popularnością żurawina tym razem w wariancie z naturalnym sokiem z owoców granatu. Za sprawą wtłoczonego soku, żurawina jest jeszcze bardziej soczysta oraz nabiera dodatkowego aromatu. Idealne rozwiązanie przekąskowe, również dla najmłodszych np. zamiast żelek. Druga z naszych nowości – Mieszanka Studencka COFFEE, skierowana jest do dojrzalszych konsumentów, gdyż zawiera ziarna aromatycznej kawy w czekoladzie deserowej. Doskonale sprawdzi się jako przekąska w ciągu dnia, również w chwilach gdy po prostu mamy ochotę na coś słodkiego – mówi Agnieszka Cymbalak Product Manager Bakalland.

Dużą zaletą i wyróżnikiem nowych propozycji przekąskowych są funkcjonalne, impulsowe opakowania o poręcznej gramaturze, dzięki którym oferowane bakalie dostępne są w porcji na raz. Nowości sprawdzą się wyeksponowane w przestrzeni sklepu na osobnych, dedykowanych dla linii stojakach, w strefie przykasowej oraz w ramach cross-lokalizacji. Dedykowany stojak hakowy stanowi wyróżniającą się, kompleksową ekspozycję – idealną do produktów impulsowych.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Bakalland odpowiadając na różnorodne, przekąskowe oczekiwania konsumentów, rozbudowuje ofertę nowych przekąsek z linii „Chwyć & Jedz” o kolejne propozycje. Nowości to połączenie bakalii z czekoladą w formie dwóch poręcznych, słodkich mieszanek: Mieszanki studenckiej CHOCO 50g oraz Mieszanki Szkolnej KIDS 50g.

Konsumenci pokochali bakalie przekąskowe, dlatego wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, marka Bakalland uzupełnia linię swoich bakalii przekąskowych. Nowość OH! My Nut to chrupiące połączenie prażonych orzechów w słonej odsłonie. Produkt Bakalland idealnie sprawdzi się w podróży lub jako przekąska w ciągu dnia. 

X

Przeczytaj również