Jesteś tutaj

Żywiec Zdrój najcenniejszą marką wodną

Już po raz 14. dziennik Rzeczpospolita zaprezentował ranking krajowych znaków towarowych, ocenianych pod względem ich wartości oraz siły i mocy rynkowej. Żywiec Zdrój po raz kolejny okazał się najmocniejszą marką wodną na rynku, zajmując aż 2. miejsce w kategorii napojów bezalkoholowych.

Wyróżnienie dziennika Rzeczpospolita dla marki Żywiec Zdrój jest potwierdzeniem, że troska o odpowiednie nawodnienie Polaków przynosi efekty. Konsumenci coraz chętniej do picia wybierają wodę, dzięki czemu rynek wody butelkowanej rośnie. Sam produkt, który oferuje Żywiec Zdrój, jest najczęściej wybierany przez konsumentów w stosunku do oferty innych producentów . Woda Żywiec Zdrój butelkowana jest w takiej postaci, w jakiej stworzyła ją natura. Dzięki temu, niskiej mineralizacji oraz trosce o jakość i bezpieczeństwo produktu, Żywiec Zdrój jest odpowiedni do picia na co dzień dla każdego, niezależnie od wieku i stanu zdrowia, nawet dla tak szczególnych grup jak niemowlęta, dzieci, kobiety w ciąży i karmiące.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Ruszył nabór do nowej edycji konkursu grantowego, organizowanego przez firmę Żywiec Zdrój w ramach programu „Po Stronie Natury”. Konkurs ma na celu kształtowanie świadomości ekologicznej wśród społeczeństwa. Tematem przewodnim jest „poWTÓRNE życie”, czyli nawiązanie do gospodarki odpadami i zamkniętego obiegu plastiku. Do tej pory, dzięki grantom przyznawanym przez Żywiec Zdrój zrealizowano ponad 100 projektów proekologicznych.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy otrzymała wyróżnienie w raporcie „1000 Companies to Inspire Europe” opublikowanym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Londynie (London Stock Exchange). OSM Piątnica znalazła się w raporcie jako jedna z 30 polskich firm i jako jedyna reprezentująca branżę mleczarską.

X