Jesteś tutaj

Wspólny konkurs marek Delecta i Indesit

2 tygodnie, 23 nagrody, 173 zgłoszenia… litry mleka i kilogramy mąki. Tak można streścić cross promocję marki Delecta i Indesit, które połączyły swoje siły, organizując konkurs z okazji Dnia Matki. Dzięki akcji, amatorzy domowych wypieków mieli szansę nie tylko osłodzić, ale i uprościć życie swoim mamom. W jaki sposób? Nagrodami w wyzwalającym kreatywność konkursie były nowoczesne lodówki Indesit oraz zestawy słodkości od Delecty. Dlaczego marki zdecydowały się na współpracę?

#DoItTogether, czyli #ZróbmyToRazem – pod takim hasłem kampanii marka Indesit nakłania do równego podziału domowych obowiązków. I słusznie, gdyż według przeprowadzonych przez markę badań , kobiety statystycznie spędzają ponad dwa razy więcej czasu niż mężczyźni, dbając o dom. Dzielenie się codziennymi zadaniami to nie tylko sposób na udaną, domową współpracę, ale i więcej czasu na bliskość. Tutaj na scenę wkracza Delecta. To marka, która do bliskości i okazywania uczuć, poprzez drobne gesty, namawia od lat za pośrednictwem swojej kampanii „Powiedz to na słodko”. Obie marki – Delectę i Indesit – łączy podobny cel, dlatego postanowiły stworzyć wspólną akcję, która zachęcała do serdecznych gestów. Bo czy może być coś milszego niż przygotowanie ulubionego deseru dla kochanej osoby?

Dla wielu kuchnia stanowi serce domu – miejsce spotkań, rozmów przy stole, ale też przestrzeń do przygotowywania i jedzenia wspólnych, rodzinnych posiłków – także deserów. Idąc tym tropem, z okazji Dnia Matki powstał konkurs „Serce dla mamy, lodówka dla domu”, którego celem było stworzenie słodkich podziękowań dla mam. Warunkiem udziału w konkursie było przygotowanie (i sfotografowanie) autorskiego deseru – koniecznie w kształcie serca – dla tej najważniejszej w naszym życiu osoby. Warunkiem koniecznym było wykorzystanie minimum dwóch produktów marki Delecta, które również powinny być uwiecznione na zdjęciu. Na czas trwania konkursu, czyli od 13 do 26 maja, uruchomiona została strona internetowa https://delektujemy.pl/konkurs-na-dzien-mamy-indesit, na której znalazły się wszelkie istotne informacje dotyczące akcji, a także inspiracje dla domowych cukierników, chcących sprawić mamie słodką niespodziankę z okazji jej święta.

Łącznie nadesłano 173 poprawnie wypełnione zgłoszenia. Posty promujące akcję, nie tylko w sposób bezpośredni, osiągnęły ponad 2 miliony zasięgu, co w opinii organizatorów jest bardzo dobrym wynikiem. Konkurs wspierany był działaniami w social mediach marki Delecta (na profilu Delektujemy.pl na Faceboooku i Instagramie), a także działaniami reklamowymi na wspomnianych portalach społecznościowych. Nagrodami głównymi w konkursie były 3 lodówko-zamrażalki marki Indesit model LI8 FF2 X1 w klasie A++, o pojemności chłodziarki aż 215 litrów. Przyznano też 20 nagród dodatkowych w postaci zestawów produktów marki Delecta, o wartości powyżej 100 zł każdy.

Z pozoru dwie różne marki, Delecta i Indesit, połączyły swoje siły, by pokazać konsumentom, że swoje uczucia można wyrażać na wiele sposobów. Bywa, że „powiedzenie tego na słodko” może okazać się dla nas łatwiejsze niż przełożenie emocji na słowa. Nagrody, które przy okazji można było uzyskać to tylko miły dodatek, pozwalający wdrożyć ideę #DoItTogether, czyli #ZróbmyToRazem.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Krótsze dni i aura za oknem sprawiają, że chętniej sięga się po produkty, które nie tylko zapewnią słodką chwilę przyjemności tylko dla siebie, ale też sprawią, że miło spędzimy czas w gronie rodziny i przyjaciół. Z tego powodu Grupa Bakalland, zarządzająca markami Delecta i Bakalland, postanowiła zorganizować Jesienny Festiwal Smaków w którym do wygrania jest ponad 5 tys. nagród!

Jak podziękować mamie za wykonywanie najcięższej pracy pod słońcem? Marki Delecta i Indesit łączą siły, by ułatwić nam to trudne zadanie. Dzięki cross promocji z okazji Dnia Matki, amatorzy domowych wypieków będą mieli szansę nie tylko osłodzić, ale i uprościć życie swoim mamom. Nagrodami w wyzwalającym kreatywność konkursie będą nowoczesne lodówki Indesit, które pomieszczą ulubione smakołyki całej rodziny. Do zwycięzców trafią także zestawy słodkości od Delecty.

X