Jesteś tutaj

Więcej przyjemności i koloru z Fantasią

Krótkie dni, długie, mroźne wieczory i tęskne wyczekiwanie słonecznych i ciepłych dni. A gdyby tak zatrzymać się na chwilę, zanurzyć w miłych wspomnieniach i podarować sobie moment tylko dla siebie? Z nową Fantasią błogi odpoczynek będzie smakował jeszcze lepiej.

Podczas gdy aura pogodowa, czy też wyzwania dnia codziennego często nas nie rozpieszczają, to istnieją obszary naszego życia, które sami możemy kształtować według naszej myśli. Takimi obszarami są komfort i przyjemność.  Bardzo dobrym sposobem, który pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie jest chwila wyciszenia, która może pomóc odsunąć na chwilę troski dnia codziennego i poprawić nasz nastrój. Tu z pomocą przychodzi Fantasia, której produkty tej zimy zachwycają nie tylko smakiem, ale i wyglądem.

Choć do pełni lata jeszcze daleko, Fantasia już dziś zaprasza w podróż do pełnej smaku krainy przyjemności, wypełnionej kuszącymi owocami. Delikatna, słodka brzoskwinia oraz wyrazista, aromatyczna jeżyna w połączeniu z kremowym jogurtem to idealny duet, który pozwoli na zaznanie odrobiny relaksu o tej porze roku. Dodatkową ucztę dla oka zapewnia nowy projekt graficzny opakowania – delikatne, akwarelowe grafiki umieszczone na etykietach.

Momenty, w których możemy w pełni skupić się na sobie, trzeba zatrzymać na dłużej. Dlatego z początkiem roku marka Fantasia zaprasza wszystkie konsumentki do udziału w konkursie „Pomaluj swoją chwilę z Fantasią”. Wystarczy uwiecznić na fotografii swoją chwilę malowaną z Fantasią i umieść na stronie https://konkurs.fantasia.com.pl/. Na zwycięzców czekają klimatyczne nagrody, które mogą stać się dopełnieniem idealnego popołudnia czy wieczoru: wprost stworzony do odpoczynku, kołyszący fotel ze stojakiem lub grawerowana łyżeczka z kryształem Swarovski.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Kucharze, ochroniarze, a nawet rolnik pamiętali o Małym Głodzie w jego 10. urodziny składając mu życzenia. Kto będzie następny? Głodny życzeń jubilat chce rozkręcić ogólnopolską imprezę urodzinową dlatego ogłosił akcje „Maskotki za życzenia!”. Każdy jest zaproszony do zabawy, pozowania do zdjęć i filmów, słowem wszelkich form wyrażania sympatii dla żółtego bohatera. Najbardziej głodziaste życzenia nagradzane będą urodzinowymi maskotkami.

Każdy kolejny rok to nowe doświadczenia i wyzwania, szczególnie dla dzieci, które świata się dopiero uczą. Uwielbiany przez dzieciaki Danonek tym razem zaprasza do wspólnych morskich przygód przy wykorzystaniu technologii wirtualnej rzeczywistości.

X

Przeczytaj również