Jesteś tutaj

Wawel i Runmageddon łączą siły

Marka Wawel współpracuje z organizatorem cyklu ekstremalnych biegów z przeszkodami Runmageddon. Wawel wspiera zawodników w trakcie wydarzeń owocowymi galaretkami Fresh & Furity, które pozwalają szybko uzupełnić zasoby energii. Produkty znajdują się w specjalnie przygotowanej strefie regeneracyjnej.  Dodatkowo, w trakcie biegów ekipa Pomocnej Dłoni Wawel wspiera uczestników na wymagających przeszkodach. Od wakacji na wszystkich galaretkach  Fresh & Fruity znajdziesz rekomendację Runmageddon.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Marka Wawel przygotowała dla swoich fanów wyjątkową atrakcję - pierwszą tego typu interaktywną ciężarówkę pełną słodyczy, gier i aplikacji, która wyruszyła w swoją premierową trasę po całej Polsce. Tylko w tym sezonie odwiedzi łącznie kilkadziesiąt polskich miast. Wszystkim eventom z Wawel Truckiem towarzyszy moc atrakcji, niezapomniana zabawa i oczywiście słodycze dla każdego!

Dnia 2 czerwca w Krakowie podczas Festiwalu Kolorów by Wawel Fresh & Fruity 1145 osób spotkało się  w słodkiej strefie Wawel, by w jednym miejscu i o jednym czasie podjąć  próbę pobicia Światowego Rekordu Guinnessa w… jednoczesnym otwieraniu słodyczy.

X

Przeczytaj również