Jesteś tutaj

Udowodnij z Tymbarkiem, że słowa dają moc

Słowa dają moc! Zwłaszcza, gdy chodzi o sportowy doping – mogą dodać energii i ponieść do zwycięstwa. Tymbark postanowił to udowodnić dzięki wielkiej akcji promocyjnej Każdy może się dołączyć do wspólnego kibicowania i zyskać szansę na zdobycie cennych piłkarskich nagród.  W wybranych sklepach oraz na stacjach benzynowych, w zamian za promocyjny zakup można odebrać też opaskę z hasłem, które ma moc.

Zbliża się emocjonujący, pełen sportowych emocji czas, gdy każdy chciałby przekazać polskim piłkarzom słowa otuchy i zapewnić ich o swoim wsparciu. Tymbark chce skumulować wszystkie dobre słowa na czas najważniejszych meczy zbliżającego się lata. Wielka, ogólnopolska akcja promocyjna i towarzyszący jej konkurs to szansa dla każdego, by zaprezentować swój doping.

Wszystko, co wystarczy zrobić, by wziąć udział w zabawie, to zakupić dowolne produkty Tymbark za min. 5 zł. Każdy, kto tego dokona, może okazać swoje wsparcie dla piłkarzy na stronie slowadajamoc.com i jednocześnie dać sobie szansę na zdobycie wspaniałych nagród. W każdym tygodniu trwania promocji 5 osób wygrywa zestawy rodzinnych stref kibica (telewizor z kinem domowym, piłkarskie pufy i sportowe koszulki), a 25 – spersonalizowane koszulki piłkarskie z własnym imieniem

Promocyjny zakup upoważnia też do odbioru w wybranym sklepie lub na stacji benzynowej kibicowskiej opaski z pozytywnym przekazem. Do zebrania jest aż 10 opasek z motywacyjnymi, pełnymi mocy hasłami.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W tym roku mija dokładnie 80 lat, odkąd polskie jabłka wpadły w ręce ekspertów Tymbarku i zaczęło się wielkie tłoczenie. Co jest potrzebne, by tworzyć najlepsze soki? Z pewnością trzeba mieć wiedzę i doświadczenie – a Tymbark przez lata poznawał tajniki odpowiedniego podejścia do owoców.

Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” wkracza w decydującą fazę. W dniach 4 – 27 kwietnia w każdym województwie wyłonione zostaną najlepsze zespoły dziewcząt i chłopców w wieku od 8 do 12 lat. Mistrzowie w kategoriach U-10 i U-12 będą reprezentować swoje województwa w Finale Ogólnopolskim w Warszawie i staną przed szansą zagrania na stadionie PGE Narodowym.

X

Przeczytaj również