Jesteś tutaj

Słodki upominek od Wedla

Czy może być coś lepszego od pudełeczka wypełnionego słodkościami? Tak, Ptasie Mleczko w opakowaniu, które możemy zaprojektować według własnego pomysłu.

Marka Wedel przygotowała niezwykłą akcję, dzięki której każdy klient może kupić Ptasie Mleczko w indywidualnie stworzonym opakowaniu. Aby stać się projektantem i uwolnić wyobraźnię, należy wejść na stronę ptasiemleczko.pl i wybrać jedną z dostępnych grafik, dodać zdjęcia, a następnie wpisać dedykację. Po kilku dniach upominek zostanie wysłany pod wskazany adres, a zamawiający będzie miał pewność, że prezent jest oryginalny i na pewno wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Redakcja „Poradnika Handlowca” już otrzymała pudełeczko z Ptasim Mleczkiem. To niewątpliwie wspaniały pomysł i zarazem kreatywny upominek.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Marka E.Wedel wprowadziła do swojej oferty kremy: czekoladowy i karmelowy. Z początkiem września ruszyły kampanie telewizyjne wspierające nowe produkty, w ramach których kremy będą sponsorem wybranych programów telewizyjnych. 

Już w najbliższą niedzielę 4 września będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Czekolady, a także 80. urodziny pianek Ptasie Mleczko®. 

X