Jesteś tutaj

Słodki upominek od Wedla

Czy może być coś lepszego od pudełeczka wypełnionego słodkościami? Tak, Ptasie Mleczko w opakowaniu, które możemy zaprojektować według własnego pomysłu.

Marka Wedel przygotowała niezwykłą akcję, dzięki której każdy klient może kupić Ptasie Mleczko w indywidualnie stworzonym opakowaniu. Aby stać się projektantem i uwolnić wyobraźnię, należy wejść na stronę ptasiemleczko.pl i wybrać jedną z dostępnych grafik, dodać zdjęcia, a następnie wpisać dedykację. Po kilku dniach upominek zostanie wysłany pod wskazany adres, a zamawiający będzie miał pewność, że prezent jest oryginalny i na pewno wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Redakcja „Poradnika Handlowca” już otrzymała pudełeczko z Ptasim Mleczkiem. To niewątpliwie wspaniały pomysł i zarazem kreatywny upominek.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Już w najbliższą niedzielę 4 września będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Czekolady, a także 80. urodziny pianek Ptasie Mleczko®. 

Ruszyła kampania marki E. Wedel promująca kultowe batony Pawełek. Działania pod hasłem „Pawełek budzi radość” obejmą telewizję, outdoor, internet oraz prasę, a ich finałem będzie impreza zorganizowana we współpracy z Wujaszkiem Liestyle i kolektywem DJskim Princess Rap.

X