Jesteś tutaj

Słodki upominek od Wedla

Czy może być coś lepszego od pudełeczka wypełnionego słodkościami? Tak, Ptasie Mleczko w opakowaniu, które możemy zaprojektować według własnego pomysłu.

Marka Wedel przygotowała niezwykłą akcję, dzięki której każdy klient może kupić Ptasie Mleczko w indywidualnie stworzonym opakowaniu. Aby stać się projektantem i uwolnić wyobraźnię, należy wejść na stronę ptasiemleczko.pl i wybrać jedną z dostępnych grafik, dodać zdjęcia, a następnie wpisać dedykację. Po kilku dniach upominek zostanie wysłany pod wskazany adres, a zamawiający będzie miał pewność, że prezent jest oryginalny i na pewno wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Redakcja „Poradnika Handlowca” już otrzymała pudełeczko z Ptasim Mleczkiem. To niewątpliwie wspaniały pomysł i zarazem kreatywny upominek.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Wedel po raz kolejny zaskakuje swoich konsumentów, zachęcając ich tym razem do wspólnego gotowania. Marka zainaugurowała kampanię „W Kuchni z E.Wedel”, w której znani vlogerzy pod okiem Maestro Czekolady E.Wedel, Janusza Profusa, udowadniają, że wykorzystując wedlowskie produkty, każdy – nawet rozpoczynający swoją przygodę z gotowaniem – ma szansę stworzyć niezwykłe i pyszne potrawy. Całość kampanii będzie skoncentrowana na stronie www.wedel.pl.

 

Na zlecenie Lotte Wedel agencja Czteryczwarte Brand Design stworzyła opakowania sezonowych wariantów Ptasiego Mleczka.

X

Przeczytaj również