Jesteś tutaj

Słodki upominek od Wedla

Czy może być coś lepszego od pudełeczka wypełnionego słodkościami? Tak, Ptasie Mleczko w opakowaniu, które możemy zaprojektować według własnego pomysłu.

Marka Wedel przygotowała niezwykłą akcję, dzięki której każdy klient może kupić Ptasie Mleczko w indywidualnie stworzonym opakowaniu. Aby stać się projektantem i uwolnić wyobraźnię, należy wejść na stronę ptasiemleczko.pl i wybrać jedną z dostępnych grafik, dodać zdjęcia, a następnie wpisać dedykację. Po kilku dniach upominek zostanie wysłany pod wskazany adres, a zamawiający będzie miał pewność, że prezent jest oryginalny i na pewno wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Redakcja „Poradnika Handlowca” już otrzymała pudełeczko z Ptasim Mleczkiem. To niewątpliwie wspaniały pomysł i zarazem kreatywny upominek.

Kategoria: 

Podobne artykuły

4 września przypada Międzynarodowy Dzień Czekolady. Z tej okazji marka E.Wedel zaprosiła do swojej fabryki dziennikarzy, aby mogli zobaczyć, jak wygląda proces produkcji oryginalnej wedlowskiej czekolady.

Wedel po raz kolejny zaskakuje swoich konsumentów, zachęcając ich tym razem do wspólnego gotowania. Marka zainaugurowała kampanię „W Kuchni z E.Wedel”, w której znani vlogerzy pod okiem Maestro Czekolady E.Wedel, Janusza Profusa, udowadniają, że wykorzystując wedlowskie produkty, każdy – nawet rozpoczynający swoją przygodę z gotowaniem – ma szansę stworzyć niezwykłe i pyszne potrawy. Całość kampanii będzie skoncentrowana na stronie www.wedel.pl.

 

X

Przeczytaj również