Jesteś tutaj

Puchatek w nowym wydaniu

Marka Puchatek wprowadziła kilka zmian, dzięki którym teraz oferuje najmłodszym jeszcze bardziej czekoladowy smak w nowych, smakowicie wyglądających opakowaniach.

Ulepszona receptura Puchatka gwarantuje teraz jeszcze bardziej czekoladowy smak. Dzieci pokochają na nowo swoje ulubione kakao w lepszym, jeszcze pyszniejszym wydaniu. Smakowite zmiany to nie wszystko – marka wprowadziła również nowe opakowania, które w przejrzysty sposób mówią o swojej zawartości i prezentują zalety Puchatka. Główny komunikat to bardziej czekoladowy smak, który dodatkowo podkreśla szklanka gotowego, apetycznego kakao. Na grafice znajdziemy również przedstawione inne zalety produktu, ważne dla rodziców – jak zawartość 10 witamin, cynku i magnezu. Zmiana opakowań ma na celu jeszcze lepsze wyeksponowanie doskonałego, w pełni czekoladowego smaku, a jednocześnie unowocześnić wizerunek produktów.

Puchatek się zmienił – i to dosłownie. Miś na nowych opakowaniach zyskał bardziej nowoczesny, odświeżony – choć wciąż tak samo uśmiechnięty i przyjazny najmłodszym – wizerunek. Zmieniło się także logo marki, które teraz prezentuje się w prostszy, bardziej minimalistyczny sposób.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Już po raz czwarty Pierwszoklasiści z całej Polski wezmą udział w Ogólnopolskim Teście Wiedzy o Bezpieczeństwie. Od 8 grudnia najmłodsi uczniowie szkół podstawowych zmierzą się z pytaniami dotyczącymi bezpieczeństwa w różnych sytuacjach, z którymi dzieci mogą spotkać się na co dzień. To pierwsza w Polsce inicjatywa sprawdzająca na tak ogromną skalę wiedzę maluchów w zakresie bezpieczeństwa. Test realizowany jest w ramach VII edycji ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Akademia Bezpiecznego Puchatka”, organizowanego przez firmę Maspex, we współpracy z Biurem Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji. 

Kotlin rusza ze świąteczną kampanią reklamową ketchupu. Zamierza w niej przekonać konsumentów, że święta to czas, w którym nie może zabraknąć niczego, co pyszne, także ketchupu Kotlin.  W kolejnej odsłonie kampanii telewizyjnej producent kontynuuje komunikację pełną smaku i humoru. 

X