Jesteś tutaj

Puchatek w nowym wydaniu

Marka Puchatek wprowadziła kilka zmian, dzięki którym teraz oferuje najmłodszym jeszcze bardziej czekoladowy smak w nowych, smakowicie wyglądających opakowaniach.

Ulepszona receptura Puchatka gwarantuje teraz jeszcze bardziej czekoladowy smak. Dzieci pokochają na nowo swoje ulubione kakao w lepszym, jeszcze pyszniejszym wydaniu. Smakowite zmiany to nie wszystko – marka wprowadziła również nowe opakowania, które w przejrzysty sposób mówią o swojej zawartości i prezentują zalety Puchatka. Główny komunikat to bardziej czekoladowy smak, który dodatkowo podkreśla szklanka gotowego, apetycznego kakao. Na grafice znajdziemy również przedstawione inne zalety produktu, ważne dla rodziców – jak zawartość 10 witamin, cynku i magnezu. Zmiana opakowań ma na celu jeszcze lepsze wyeksponowanie doskonałego, w pełni czekoladowego smaku, a jednocześnie unowocześnić wizerunek produktów.

Puchatek się zmienił – i to dosłownie. Miś na nowych opakowaniach zyskał bardziej nowoczesny, odświeżony – choć wciąż tak samo uśmiechnięty i przyjazny najmłodszym – wizerunek. Zmieniło się także logo marki, które teraz prezentuje się w prostszy, bardziej minimalistyczny sposób.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Bezpieczeństwo to kluczowy standard jaki powinny spełniać produkty dla najmłodszych. Dzieci podchodzą do świata z troską. A Kubuś – z troski o nie – od lat robi soki z warzyw i owoców od tych samych, sprawdzonych dostawców. Dotyczy tego kolejna odsłona kampanii Dziecięce Standardy.

Słowa dają moc! Zwłaszcza, gdy chodzi o sportowy doping – mogą dodać energii i ponieść do zwycięstwa. Tymbark postanowił to udowodnić dzięki wielkiej akcji promocyjnej Każdy może się dołączyć do wspólnego kibicowania i zyskać szansę na zdobycie cennych piłkarskich nagród.  W wybranych sklepach oraz na stacjach benzynowych, w zamian za promocyjny zakup można odebrać też opaskę z hasłem, które ma moc.

X

Przeczytaj również