Jesteś tutaj

Ptasie Mleczko® w nowym opakowaniu

Marka E. Wedel po raz kolejny przygotowała coś specjalnego z myślą o swoich konsumentach. Dla kultowego produktu Ptasie Mleczko® zostało opracowane zupełnie nowe opakowanie, w którym znajdują się delikatne pianki oblane oryginalną wedlowską czekoladą.

Wedel lubi zaskakiwać i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich konsumentów. W związku z tym marka wprowadziła na rynek nowe opakowanie pianek Ptasie Mleczko®, które otwiera się w łatwiejszy sposób, i jest wygodniejsze w użytkowaniu. „Podążając za ogólnoświatowymi trendami, zrezygnowaliśmy z folii zewnętrznej na opakowaniu na rzecz zupełnie nowego sposobu zamknięcia (perforacji). W kartoniku użyliśmy również zupełnie nowych uszlachetnień tj. aksamitny w dotyku lakier „soft touch”, dzięki któremu opakowanie będzie nawiązywało do delikatnych pianek znajdujących się w środku i podkreślało główne atuty produktu” – komentuje Igor Ślebioda, Kierownik Produktu.

W ramach kampanii mediowej wspierającej produkt w nowej odsłonie emitowane są spoty promocyjne. Możemy w nich zobaczyć różne sposoby relaksu, którym towarzyszą niebiańsko lekkie pianki oblane oryginalną wedlowską czekoladą. Kampania dedykowana jest nie tylko najbardziej popularnemu wariantowi smakowemu produktu tj. waniliowemu, ale także śmietankowemu, dostępnemu tak jak wszystkie pozostałe w portfolio marki, w nowym opakowaniu.

Marka E. Wedel łączy nowoczesność z tradycją, dlatego wieloletnia receptura pianek Ptasie Mleczko® pozostaje bez zmian. W ofercie znajdują się takie smaki jak: waniliowy, śmietankowy, kokosowy, czekoladowy, cytrynowy i waniliowy z galaretką truskawkową. Produkty w nowym opakowaniu dostępne będą w stałej ofercie marki. 

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Pawełek w czterech smakach to doskonały przyjaciel – najsłodszy i jedyny w swoim rodzaju. Pokaż jak bardzo go doceniasz i weź udział w akcji „Najlepsze od Wedla”. Zagłosuj na niego na wedel.pl i wygraj cenne nagrody.

Najnowszy film reklamowy Tymbarku prezentuje sok 100% Multiwitamina – jako niezawodny sposób na zdrowy początek dnia. Multiwitamina to nie tylko pełnia pysznych, owocowych smaków, ale także wartościowa porcja witamin, które istotnie wpływają na prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu, codzienną witalność i doskonałe samopoczucie.

X