Jesteś tutaj

Nowa linia wafelków w ofercie marki Familijne

Familijne poszerza portfolio o linię Familijne w czekoladzie. Najnowsza propozycja marki to wafle w polewie o dwóch skrajnie odmiennych smakach czekolady. Nowe produkty są już dostępne w sprzedaży w sklepach sieciowych.

Nowa linia wafelków obejmuje dwa smaki: mocno- i mleczno-czekoladowe. Produkty wyróżniają się polewą o dwóch skrajnych smakach czekolady. Familijne mleczno-czekoladowe to jedyne na rynku wafelki dwusmakowe, w których krem mleczny otoczono dwoma warstwami kremu czekoladowego. Familijne mocno-czekoladowe to wafle z intensywnym czekoladowym kremem oblane wyśmienitą czekoladą deserową.

Opakowania Familijnych w czekoladzie posiadają elegancką i wyróżniającą się szatę graficzną, właściwą dla produktów z segmentu Premium. Zastosowana kolorystyka opakowań podkreśla apetyczność wafelków i charakterystykę smaków. Utrzymanie świeżości produktu gwarantuje folia metalizowana.

Familijne w czekoladzie to koncept dedykowany wszystkim wielbicielom wafelków w czekoladzie, lecz nie w pełni usatysfakcjonowanym z obecnej oferty rynkowej. Zadowoli koneserów łagodnych i wytrawnych słodyczy, a także gusta osób, poszukujących ciekawych połączeń smakowych. Dostępne w rodzinnym opakowaniu, Familijne w czekoladzie idealnie sprawdzą się jako poczęstunek dla gości lub jako wyśmienita rodzinna przekąska.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Marka Familijne startuje z drugą edycją loterii promocyjnej „Gotówka na wakacje”. W tegorocznej odsłonie do wygrania jest 1 549 nagród o łącznej wartości 150 054 zł, w tym nagroda główna 30 000 zł, nagrody pieniężne w wysokości 1000 zł i 100 zł oraz rodzinne gry na chwile spędzone w towarzystwie najbliższych.

Najbardziej rodzinna marka wafli i ciastek organizuje specjalną promocję z okazji Dnia Dziecka.  Promocja Kup, chrup i baw się! potrwa od 19 maja do 1 czerwca br.

X