Jesteś tutaj

Nowa kampania Aviko

Najlepsze frytki to chrupiące frytki. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii produkcyjnej dla frytek Aviko z linii Super Crunch, Super Long, Skinny Fries są one zawsze ekstra chrupkie zarówno przygotowane we frytkownicy, jak i w piekarniku. Dlatego w nowej kampanii Aviko daje na nie Gwarancję Chrupania, oraz przypominamy, że wszystkie frytki Aviko powstają wyłącznie z najlepszych odmian ziemniaka i na bazie oleju słonecznikowego. Kampania będzie równolegle wspierana działaniami w mediach społecznościowych oraz promocją w Internecie.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Znamy już zwycięzców pierwszego w tym roku Wyzwania Pepsi. Do konkursu polegającego na zaprojektowaniu oryginalnej puszki Pepsi zgłoszono prawie 7300 propozycji, z których jury z projektantem Maćkiem Sieradzkym na czele wyłoniło 3 najbardziej kreatywne projekty. 

Sukces cross-promocji Cukru Królewskiego i marki Delecta w 2014 roku skłonił producentów obu marek do podjęcia decyzji o ponownym połączeniu sił. Właśnie rusza tegoroczna edycja promocji – do każdych 3 opakowań Dżemixu marki Delecta, dodawany będzie 1 kg białego Cukru Królewskiego.

X