Jesteś tutaj

Mentos Say Hello 2

Konsumenci wybierając produkt coraz częściej kierują się nie tylko jego jakością, ale także uczuciami, jakie wywołuje. Tym samym dobre emocje stają się istotnym elementem wspierającym sprzedaż. Dowodem na to jest sukces cukierków Mentos Say Hello, które powracają w nowej odsłonie.

Pierwsza edycja Mentos Say Hello pojawiła się na polskim rynku w styczniu 2017 r. Była to limitowana seria cukierków w rolce, która poza wyjątkowym smakiem, proponowała ciepły, pozytywny przekaz. Na każdym cukierku znajdował się nadruk zachęcający do mówienia ludziom „cześć” i  zawierania nowych znajomości w żartobliwy i oryginalny sposób. Wśród 34 zadań znajdowało się m.in. przybicie piątki, uścisk dłoni, wspólne selfie, zrobienie pajacyka czy gra w kamień, papier i nożyce. Wszystko w myśl hasła reklamowego „Who Says No To Mentos?” (tłum. kto odmówi Mentosowi?), które podkreśla ideę marki ułatwiającej kontakt międzyludzki.

Pozytywny przekaz okazał się sukcesem i przełożył się również na dobre wyniki sprzedaży. Dlatego Perfetti Van Melle Polska postanowiła wprowadzić nową edycję Say Hello, która będzie cieszyć się tak samo dużym wsparciem promocyjnym jak poprzednia. Tym razem idea koncentruje się na uczuciach przedstawionych za pomocą popularnych w sieci emotek. Na cukierkach znajdziemy nadrukowane roześmiane czy przesyłające całusy buźki, którymi możemy się dzielić z ludźmi i zachęcać do ich naśladowania. Kiedy otrzymują cukierka z radosnym uśmiechem, powinny nam się nim odwdzięczyć. Jeśli trafią na cukierka z wystawionym językiem czy inną zabawną miną, mogą spróbować ją powtórzyć. To znakomity wstęp do wspólnej zabawy. Dodatkowo jasna i słoneczna kolorystyka produktu wraz z jego słodkim lemoniadowym smakiem stanowi idealną kompozycję na letnie ciepłe dni spędzane wraz z najbliższymi.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Kobiet. Warto zatem już teraz pomyśleć o wyjątkowym prezencie dla Pań. Świetnym pomysłem na podarunek są praliny i trufle z prawdziwej czekolady od The Belgian albo mała niespodzianka od Chupa Chups w postaci lizaka Surprise Hello Kitty z bohaterką, którą uwielbiają kobiety w różnym wieku.

Zbliża się jedno z ulubionych świąt młodzieży – Halloween. Chociaż tradycja przyszła z Ameryki, w Polsce całkiem dobrze się przyjęła. Nastolatki coraz częściej przebierają się w kostiumy rodem z horroru i ruszają po domach, aby zbierać słodycze. Z tej okazji Perfetti Van Melle skupia się na promocji lizaków w kształcie czach z serii Chupa Chups 3D.

X

Przeczytaj również