Jesteś tutaj

Marka Herbapol startuje z promocją syropów Owocowa Spiżarnia

Wystartowała kolejna odsłona parasolowej kampanii wizerunkowej marki Herbapol, tym razem skupiona na syropach z linii Owocowa Spiżarnia.

Na potrzeby kampanii przygotowano 15-sekundowy spot, w którym podkreślono charakter syropów z linii Owocowa Spiżarnia, które –jako dodatek do wody lub herbaty – mogą towarzyszyć wszystkim członkom rodziny przez cały dzień. Oprócz tego, reklama przypomina o zawartości witaminy C i braku konserwantów w syropach. Spot można zobaczyć od 6 listopada w największych stacjach telewizyjnych oraz w Internecie.

Celem kampanii „I dzień smakuje lepiej” jest ukazanie wyjątkowego smaku i aromatu produktów marki Herbapol, na który składają się owoce i zioła oraz przypomnienie konsumentom, że produkty te umilą każdą porę dnia. W kampanii ukazane są one w otoczeniu ciepłej, radosnej, rodzinnej atmosfery i towarzyszą wszystkim członkom rodziny przez cały dzień: od wspólnie spędzanych chwil o poranku, przez popołudniowe spotkanie biznesowe, aż do chwili wieczornego relaksu. Każdą z tych sytuacji łączy przyjemność smakowania produktów marki Herbapol.

Na potrzeby kampanii przygotowano kilka spotów – po jednym dla każdej wspieranej kategorii produktowej. Stanowi ona kontynuację komunikacji rozpoczętej w 2013 r. pod hasłem: „Przyjemność. Masz to w naturze.” 

Kategoria: 

Podobne artykuły

W sezonie wiosna-lato 2016 r. marka Herbapol powraca z limitowaną edycją syropów Smaki Słońca. Sezonową ofertę tworzą cztery warianty smakowe kuszące nutami dojrzewających pod południowym słońcem cytrusów: tegoroczna nowość - Mango z ananasem, Kiwi, Cola oraz Mandarynka z miętą. Nowa, limitowana edycja letnich syropów Smaki Słońca Herbapol będzie wspaniałą alternatywą dla gazowanych napojów. 

Marka Herbapol zaprezentowała trzecią odsłonę tegorocznej parasolowej kampanii wizerunkowej. Poświęciła ją swojej flagowej linii produktów – herbatkom ziołowym z linii Zielnik Polski, które sprawdzą się o każdej porze dnia. 

X