Jesteś tutaj

Lubella. Najlepsze ze zboża, najlepsze z kukurydzy

Najlepsza kukurydza i proste składniki sprawiają, że Lubella Corn Flakes to płatki najwyższej jakości. Nowa kampania telewizyjna dedykowana płatkom kukurydzianym Lubella przedstawia, jak to, co najlepsze ze zboża towarzyszy nam o każdej porze dnia.

Nowy spot Lubelli podkreśla, że płatki Lubella Corn Flakes mogą towarzyszyć konsumentom o każdej porze. W chwili poświęconej tylko dla siebie lub w czasie spędzanym wspólnie z całą rodziną przy stole. Wtedy, gdy proste rzeczy cieszą nas najbardziej i kiedy w ważnych momentach wszystko idzie jak z płatka. Kukurydziane płatki Lubella idealnie sprawdzają się w drodze, na pierwsze lub drugie śniadanie, jako coś pysznego w ciągu dnia, z dodatkami lub chrupane prosto z paczki.

W nowej kampanii Lubella podkreśla również prosty skład i najwyższą jakość swoich produktów, których bazą jest najlepsza kukurydza. Każdy może wybrać swój ulubiony wariant: Corn Flakes Klasyczne, Pełne Ziarno lub Kakao i Miód.

Lubella rozpoczęła rok od kampanii wprowadzającej nową platformę komunikacji marki „Najlepsze ze zboża”, w której  zaprezentowała całe portfolio produktów zbożowych. Spot dedykowany linii płatków Lubella Corn Flakes jest kontynuacją komunikacji opartej na zbożowości.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Lubella niedawno wprowadziła do swojej oferty makarony w formach MINI. Aby przedstawić je konsumentom, marka poświęciła im najnowszą, szeroką kampanię reklamową. Lubella MINI zostaną zaprezentowane w spotach telewizyjnych, na nośnikach outdoorowych oraz w Internecie. 

Nowa kampania linii makaronów Lubella Pełne Ziarno zwraca uwagę na fakt, że Lubella Pełne Ziarno to podwójna korzyść – nie tylko smakuje wyśmienicie, równie dobrze jak klasyczny makaron, ale też jest źródłem energii i korzyści dla organizmu.

X