Jesteś tutaj

Lubella. Najlepsze ze zboża, najlepsze z kukurydzy

Najlepsza kukurydza i proste składniki sprawiają, że Lubella Corn Flakes to płatki najwyższej jakości. Nowa kampania telewizyjna dedykowana płatkom kukurydzianym Lubella przedstawia, jak to, co najlepsze ze zboża towarzyszy nam o każdej porze dnia.

Nowy spot Lubelli podkreśla, że płatki Lubella Corn Flakes mogą towarzyszyć konsumentom o każdej porze. W chwili poświęconej tylko dla siebie lub w czasie spędzanym wspólnie z całą rodziną przy stole. Wtedy, gdy proste rzeczy cieszą nas najbardziej i kiedy w ważnych momentach wszystko idzie jak z płatka. Kukurydziane płatki Lubella idealnie sprawdzają się w drodze, na pierwsze lub drugie śniadanie, jako coś pysznego w ciągu dnia, z dodatkami lub chrupane prosto z paczki.

W nowej kampanii Lubella podkreśla również prosty skład i najwyższą jakość swoich produktów, których bazą jest najlepsza kukurydza. Każdy może wybrać swój ulubiony wariant: Corn Flakes Klasyczne, Pełne Ziarno lub Kakao i Miód.

Lubella rozpoczęła rok od kampanii wprowadzającej nową platformę komunikacji marki „Najlepsze ze zboża”, w której  zaprezentowała całe portfolio produktów zbożowych. Spot dedykowany linii płatków Lubella Corn Flakes jest kontynuacją komunikacji opartej na zbożowości.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Lubella w nowej kampanii telewizyjnej prezentuje możliwości kukurydzy i przedstawia nowość – Lubella Corn Flakes Kakao i Miód.

Bohaterami nowej kampanii promującej płatki śniadaniowe Lubella Corn Flakes są dwaj chłopcy – bracia spierający się o to, które płatki są lepsze – te, które mają „dobre wykształcenie”, czy te, które „zawierają minerała”. Okazuje się, że jedne i drugie są doskonałym wyborem, ponieważ to… te same płatki kukurydziane – Lubella Corn Flakes Klasyczne.

X

Przeczytaj również