Jesteś tutaj

Kolejne lato z Cytronetą Tymbark

Cytroneta Tymbark wraca na sklepowe półki. Na sezonową propozycję napojową Tymbarku w klasycznych, szklanych butelkach konsumenci czekają cały rok. Nie mogło jej zabraknąć w letniej ofercie marki.

W ciepłe dni konsumenci szukają mocnego orzeźwienia i intensywnych doznań smakowych. To z myślą o nich Tymbark oferuje Cytronetę. To kultowy napój gazowany marki Tymbark.

Gazowane napoje Tymbarku po raz kolejny są dostępne w limitowanej, letniej edycji. Inspirowane smakami sprzed lat, znów wracają na rynek w corocznym letnim asortymencie marki. Trzy warianty smakowe – Cytryna, Gruszka i Rabarbar to produkty w klasycznych, szklanych butelkach z zamknięciem typu twist-off. W tegorocznym wydaniu etykiety w stylu retro jeszcze bardziej akcentują tradycję i pochodzenie.

Oprócz limitowanej edycji na lato w szklanej butelce, Cytroneta Tymbark jest dostępna przez cały rok w wygodnej aluminiowej puszce 250 ml w dwóch smakach do wyboru: Cytryna i Mirabelka.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Internetowy sklep Tymbarku cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jego popularność wynika z wyjątkowych możliwości, jakie stwarza konsumentom.

Świąteczny, ciepły i pełen wyjątkowych emocji film przenosi widzów w na pozór zupełnie zwyczajną scenerię miejskiego dworca – miejsca kojarzonego z pośpiechem i pędem, które finalnie – staje się szczególne i iście magiczne. W pierwszych ujęciach pojawiają się eleganckie kieliszki, pełne soku Tymbark, które za sprawą wprawnego artysty ulicznego, niosą melodię doskonale wszystkim znanej, polskiej kolędy („Oj maluśki, maluśki”).

X