Jesteś tutaj

Kinder Niespodzianka – Miraculous: Biedronka i Czarny Kot

Kinder Niespodzianka powraca po wakacjach i zaprasza do świata serialu Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Bohaterowie popularnej serii zmieniają się pod wpływem mocy tajemniczego Miraculum w Super Bohaterów i chronią Paryż przed złowrogim Władcą Ciem. Figurki z serii znaleźć można w co piątej różowej Kinder Niespodziance.Odkryj magiczny świat serialu Miraculous wraz z Kinder Niespodzianką!

Kategoria: 

Podobne artykuły

Za sprawą nowej serii Kinder Niespodzianki mali niebiescy bohaterowie przenoszą się do miasta Smerfów, gdzie czeka na nich wiele przygód. Nowa kolekcja składa się z 10 figurek przedstawiających Smerfy na lotnisku, w sklepie, w parku, w szpitalu i straży pożarnej.

Colian z okazji Wielkanocy przygotował specjalną ofertę słodyczy obfitującą w wysoko rotujące wyroby popularnych marek. Propozycję tworzą produkty w szacie świątecznej takie jak: figurki świąteczne z nadzieniem karmelowym; puszka w kształcie jaja z Galaretkami Wiosennymi w czekoladzie; bombonierki z cukierkami czekoladowymi: Torciki Mix i Mieszanka Teatralna oraz bomboniery Czekoladowe Tajemnice i nowość Czekoladki z Klasą Toffino. Firma oferuje również klasyczne wersje słodkości marek: Goplana, Solidarność, Jeżyki i Familijne.

X