Jesteś tutaj

Karnawał smacznie i prosto z Lazurem i OLE!

Sery pleśniowe Lazur i warzywne przekąski marki OLE! tworzą doskonały duet smakowy. To właśnie dlatego, w grudniu tego roku, na półkach sklepów pojawiły się produkty obu tych firm wraz z bookletami zawierającymi karnawałowe przepisy na oryginalne przekąski.

Booklety z przepisami znaleźć można na serach Lazur Błękitny, Złocisty i Turkusowy oraz na produktach marki OLE! takich jak: Suszone pomidory w oleju z ziołami 305 ml, Kapary 212 ml czy Oliwki zielone całe 314 ml . Produkty z przepisami trafiły na półki wybranych sieci i będzie można je nabyć przez cały czas trwania karnawału.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Przed nami wielkie emocje! 32 reprezentacje z całego świata, 64 mecze i kilkadziesiąt godzin spędzonych na kibicowaniu ulubionym drużynom. Jesteście gotowi? Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 tuż, tuż! To wielkie wydarzenie dla każdego prawdziwego kibica, na które trzeba się dobrze przygotować. Koszulki z numerami ulubionych piłkarzy, szaliki, harmonogram meczów, znajomi i… przekąski. Takie wydarzenia wymagają odpowiednich smakołyków, dlatego firma HELIO przygotowała nową, limitowaną edycję Bakalii Kibica, które idealnie wpasują się w klimat mistrzowskich rozgrywek na stadionach. Limitowana seria bakalii HELIO powiększona została o gratisową ilość produktu aby każdy klient poczuł się wygrany.

Przyprawy do grilla KAMIS to gwarancja udanej biesiady, dlatego nie może zabraknąć ich w żadnym sklepie. Wchodzimy właśnie w najważniejszy sezon dla tego segmentu przypraw.

X

Przeczytaj również