Jesteś tutaj

Advertisement

Karnawał smacznie i prosto z Lazurem i OLE!

Sery pleśniowe Lazur i warzywne przekąski marki OLE! tworzą doskonały duet smakowy. To właśnie dlatego, w grudniu tego roku, na półkach sklepów pojawiły się produkty obu tych firm wraz z bookletami zawierającymi karnawałowe przepisy na oryginalne przekąski.

Booklety z przepisami znaleźć można na serach Lazur Błękitny, Złocisty i Turkusowy oraz na produktach marki OLE! takich jak: Suszone pomidory w oleju z ziołami 305 ml, Kapary 212 ml czy Oliwki zielone całe 314 ml . Produkty z przepisami trafiły na półki wybranych sieci i będzie można je nabyć przez cały czas trwania karnawału.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Z myślą o dzieciach wracających do szkoły marka Grześki organizuje akcję konsumencką pt. Grześki wracają do szkoły. Początek roku szkolnego umilą im chrupiące wafelki i grześkowe plecaki, które można wygrać w konkursie marki. Zgłoszenia będą przyjmowane od 15 sierpnia do 15 września br. 

Nową kampanię outdoorową DrWitt Premium poświęcił odporności. Za pomocą kolorowych tablic świetlnych marka pokazuje, że troska o własne samopoczucie może być naprawdę prosta.

X

Przeczytaj również