Jesteś tutaj

Kaplslove Walentynki Tymbarku

Popularny Kapsel – brandhero marki Tymbark przygotował dla wszystkich swoich fanów coś specjalnego z okazji 14 lutego.

Kapslove Walentynki to jedyna tego typu akcja realizowana w naszym kraju. W Dniu Zakochanych na ulice dziesięciu polskich miast, wszędzie tam, gdzie pojawiają się zakochani trafią uniklane, Tymbarkowe kapsle magnetyczne z walentynkowymi hasłami. Co zrobić, by otrzymać wyjątkowy gadżet? To proste. Wystarczy „ruszyć w miasto”, znaleźć romantyczny kapsel i zabrać go ze sobą. Z pewnością tego dnia będzie idealnym prezentem dla bliskiej osoby. Tymbark będzie towarzyszył zakochanym w: Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu, Białymstoku, Szczecinie, Zielonej Górze, Rzeszowie i Bydgoszczy.

Romantyczne kapsle to nie jedyna walentynkowa niespodzianka Kapsla. W Dniu Zakochanych Kapsel dla wszystkich swoich fanów przygotował również lodowe serca – kapitalne rzeźby wykonane z lodu, które należy rozbić przy użyciu najróżniejszych dostępnych akcesoriów. W środku lodowego serca znajdują się Tymbarkowe kapselki. Ci, którzy dotrą do nich jako pierwsi zdobędą atrakcyjne nagrody. Hasła znajdujące się na wszystkich zamarzniętych kapslach informują szczęśliwego zdobywcę jaką nagrodę wygrywa.

Tymbark przygotował także kapslową zabawę w wersji wirtualnej. Najnowsza aplikacja na facebookowym profilu Tymbarku to doskonała propozycja dla tych, którzy postanowili świętować Walentynki w domu. By „roztopić nagrody” – wystarczy uwolnić zmrożone kapsle z wirtualnego, lodowego serca i ułożyć zabawną walentynkę używając haseł spod kapsli. Im zabawniejsza walentynka tym większe szanse na wygraną.

Zapraszamy do tropienia kapsli Tymbarku na ulicach polskich miast oraz do kapslowej zabawy na Facebooku.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Unikalne smaki Owoców Świata Tymbarku przenoszą nas w najdalsze, egzotyczne zakątki globu, gdziekolwiek jesteśmy. Okazuje się, że ich wyjątkowe etykiety również mają moc naginania czasoprzestrzeni! W najnowszej kampanii telewizyjnej Tymbark tłumaczy, jak działa zakręcona aplikacja Tymbark Prank, która wykorzystując mechanizm rozszerzonej rzeczywistości – zapewnia doskonałą zabawę. 

A gdyby tak połączyć wodę i naturalny sok owocowy w jednym napoju? Tymbark już się nad tym nie zastanawia, bo wprowadził ten pomysł w życie. Najnowsza kampania tłumaczy, jakie to proste. Tymbark H2Owoc to i woda, i sok owocowy – bez dodatku cukru. Zdrowie i owoce – bez słodzików. Orzeźwienie i smak – bez konserwantów.

X