Jesteś tutaj

Ewa Wachowicz ambasadorką Coca-Coli

W ramach kampanii "Każdy dzień może smakować wyjątkowo z Coca-Cola" marka nawiązała współpracę ambasadorską z Ewą Wachowicz – autorką książek kulinarnych, producentką telewizyjną, prowadzącą program "Ewa gotuje" oraz członkinią jury "Top Chef". Wśród zaplanowanych działań jest m.in. sponsoring 4-odcinkowego, premierowego cyklu "Ewa, ugotuj nam to!" oraz tematyczne lokowanie Coca-Cola Orginal oraz Coca-Cola Zero Cukru w autorskim programie "Ewa gotuje".

Premiera cyklu "Ewa, ugotuj nam to!" zaplanowana jest na 18 kwietnia przed wydaniem "Top Chef" o godz. 21:30. Kolejne odcinki emitowane będą w środowym prime time: 25 kwietnia, 2 maja oraz 9 maja. 4-odcinkowa produkcja z Ewą Wachowicz w roli głównej oraz z zaproszonymi przez nią gośćmi specjalnymi prezentuje szybkie, smaczne i zdrowe przepisy, inspirowane nowoczesną kuchnią polską oraz śródziemnomorską. Podczas premierowego odcinka Ewa spotka się z Pauliną Sykut-Jeżyną, dziennikarką i prezenterką telewizyjną.

– Kontrakt ambasadorski z Ewą Wachowicz oraz współpraca strategiczna z Telewizją Polsat mają na celu wzmocnienie rozpoznawalności marki Coca-Cola jako towarzyszki codziennego życia i spoiwa domowych posiłków. Wspólnie promować będziemy również wybór dostępnych wariantów Coca-Cola: Orginal oraz Zero Cukru, w zgodzie z preferencjami konsumentów. Cieszymy się, że grono osób uwiarygadniających przekaz marki powiększyło się o ikonę polskich kulinariów oraz wieloletnią propagatorkę i inspiratorkę domowych posiłków – przekonuje Małgorzata Budnik, kierownik marki Coca-Cola w Coca-Cola Poland Services.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Coca-Cola w ramach trwającej do października br. kampanii „Powiedz to piosenką“ uruchomiła Live Service. To jedyne w Polsce narzędzie pozwalające na transformację słów i pisanych komunikatów w prawdziwą piosenkę.

Coca-Cola rozpoczyna największą w historii marki akcję samplingową zapraszając polskie rodziny do wspólnych posiłków. W trzech miastach specjalne zespoły samplingowe będą przekonywać, jak niewiele trzeba by spędzić czas ze swoimi bliskimi. Czasem wystarczy przygotować wspólnie obiad czy kolację. Bo... razem smakuje lepiej!

X