Jesteś tutaj

Danonkowy Turniej Sportowy

Słoneczne wakacje to wymarzona okazja by zamienić ulubionego Danonka w pyszne pożywne lody. Na tym zabawa się nie kończy. Teraz wraz z Danonkami można zorganizować swój własny Turniej Sportowy. Specjalna edycja patyczków do lodów – piłkarzy i fantazyjnych butelek – sportowców różnych dyscyplin, zachęca do wesołej zabawy. A dodatkowo atrakcyjne nagrody do wygrania!

Sportowe wyzwanie Danonka

Jak co roku proponujemy najmłodszym smakoszom zabawę w samodzielne przygotowywanie pysznych Danonkowych lodów. Do serków Danonki dołączane są patyczki, których można zebrać aż 11 różnych rodzajów, tworząc własną piłkarską drużynę.

Natomiast nowe buteleczki Danonków do picia przedstawiają 14 postaci sportowców, które pomogą wzbogacić wiedzę dzieci na temat dyscyplin sportowych. 

Dodatkowo w ramach promocji, w wybranych sklepach w całej Polsce organizowane będą dla dzieci wyjątkowe Danonkowe Turnieje Sportowe, w trakcie których dzieci będą miały możliwość wygrania ciekawych nagród m. in. unikalnych koszulek z ulubionym bohaterem dzieci – smokiem Danonkiem.

Promocja Turniej Sportowy trwa w okresie: do 31 sierpnia.

Turniej sportowy w wybranych sklepach odbywa się w okresie: od 1 do 31 sierpnia.

Cena:

DANONKI Serek 4x50 g- 3,89 zł

DANONKI do Picia 4x100 g- 4,99 zł

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Kucharze, ochroniarze, a nawet rolnik pamiętali o Małym Głodzie w jego 10. urodziny składając mu życzenia. Kto będzie następny? Głodny życzeń jubilat chce rozkręcić ogólnopolską imprezę urodzinową dlatego ogłosił akcje „Maskotki za życzenia!”. Każdy jest zaproszony do zabawy, pozowania do zdjęć i filmów, słowem wszelkich form wyrażania sympatii dla żółtego bohatera. Najbardziej głodziaste życzenia nagradzane będą urodzinowymi maskotkami.

Marka Danonki przygotowała wyjątkową atrakcję dla osób wypoczywających nad polskim morzem – food truck z mrożonymi serkami na patyczku. Danonkowy pojazd czeka na dzieci i rodziców do 15 lipca w 11 nadmorskich miejscowościach.

X