Jesteś tutaj

Akuku! w wiaderku

Na lato marka Akuku! przygotowała specjalną ofertę pakietową, skierowaną do najmłodszych miłośników słodyczy. Na początku czerwca w sprzedaży pojawiła się limitowana edycja 5. opakowań żelków Akuku! w atrakcyjnym wiaderku do zabawy dla dzieci gratis. Oferta ma charakter limitowany i obowiązuje aż do wyczerpania nakładu pakietów promocyjnych. Do dystrybucji w kanale tradycyjnym i nowoczesnym trafiło 50 tysięcy wiaderek w sugerowanej cenie detalicznej ok. 12,55 zł/szt.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Marka Akuku! stawia na aktywną, rodzinną komunikację w przestrzeni kinowej. Do końca roku w 46 obiektach sieci Multikino zaplanowano działania promujące popularne żelki w kampanii on-screen, strefach zabawy dla dzieci i poprzez specjalną ofertę „Pufa dla Malucha”.

Akuku! kontynuuje szeroko zakrojoną kampanię telewizyjną. Do emitowanych od marca billboardów sponsorskich w maju dołącza ekspozycja 15-sekundowego spotu. Marka stawia na komunikację kluczowych atrybutów produktu, takich jak zmniejszona ilość cukrów i wysoka zawartość soku owocowego. Kampania jest zaplanowana do sierpnia.

X