Jesteś tutaj

Ach, ten Łowicz… i jego Czekodżem

Zniewalające smakiem połączenie ulubionych owoców z belgijską czekoladą uchwycone w apetycznych kadrach… Trwa jesienna odsłona kampanii Czekodżemów Łowicz. Działania prowadzone są w telewizji i w internecie.

Czekodżemy od Łowicza to wyjątkowe produkty dla tych, którzy uwielbiają sobie dogadzać. Łączą kawałki soczystych owoców z wyśmienitą, belgijską czekoladą mleczną. Mogą dopełnić smaku wyjątkowego śniadania, wykwintnego deseru lub… być zajadane prosto ze słoika! Dostępne są w czterech wariantach: Truskawka, Wiśnia, Śliwka i Brzoskwinia. Każdy znajdzie wśród nich swój ulubiony lub… ulubione!

Wyjątkowy produkt ponownie prezentowany jest w niezwykłej oprawie. Spot reklamowy kusi apetycznymi ujęciami i zmysłowymi kadrami, podkreślającymi przyjemnościowy charakter produktu.

Emisji w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych towarzyszą działania w internecie. Osią aktywności jest konkurs „MMM… Tak jem CZEKODŻEM”, w którym konsumenci mogą pokazać, jak uwielbiają produkt od Łowicza. Mogą to zrobić zgłaszając zdjęcie lub krótki film w jednej z trzech kategorii konkursowych: METODA (pokazanie, jak najbardziej lubią jeść Czekodżem), MIEJSCE (gdzie najbardziej lubią jeść Czekodżem) i MINA (co czują po zjedzeniu Czekodżemu). Prace konkursowe można zgłaszać na stronie takjemczekodzem.pl.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Ruszyła kampania marki Łowicz, która prezentuje nie tylko rozmaitość pomidorowych produktów w ofercie, ale także możliwości ich zastosowania. Bohaterowie spotu próbują dań przygotowanych na bazie różnych przetworów pomidorowych i opinia wszystkich jest jednoznaczna – wszystkie produkty Łowicz są takie, że Łooo!

Rozpływająca się w ustach czekolada lub ulubione, pełne smaku owoce. Czy może być coś lepszego? Tak – i wcale nie trzeba wybierać spośród tych pyszności, bo istnieje ich połączenie. Brzmi zbyt dobrze? Nie dla Łowicza! Marka wprowadziła na rynek nową, smakowitą propozycję. Czekodżemy to połączenie belgijskiej czekolady mlecznej z kawałkami przepysznych owoców.

X