Jesteś tutaj

"Wejdź na szczyt"

RADŻ SOBIE Z KONKURENCJĄ! Nowa akcja wydawnictwa „GENERALCZYK", której celem jest zwiększanie konkurencyjności polskich sklepów spożywczych. Dynamiczny rozwój sieci dyskontowych na polskim rynku FMCG zmienia dotychczasowy obraz tego rynku. Wielu handlowców, gdy w pobliżu ich placówki handlowej otwiera swe podwoje dyskont, zastanawia się, co będzie dalej z ich biznesem? Pytanie to nurtuje nie tylko właścicieli niezależnych placówek (dużych, średnich, małych), ale również przedstawicieli zorganizowanych sieci franczyzowych. Jak działać w tak konkurencyjnym otoczeniu? „Poradnik Handlowca" uruchamia platformę wymiany poglądów - właściciele niezależnych placówek, osoby zarządzające sieciami sklepów franczyzowych, analitycy rynku, przedstawiciele producentów doradzą, jak się zachować, gdy obok naszego sklepu pojawi się dyskont, jak wykorzystać atuty własnej placówki handlowej. Liczymy, że dzięki naszej inicjatywie niezależne placówki handlowe obronią swe miejsce na rynku. Dla dobra klienta będą nieustannie podnosić standardy zarządzania, jakość obsługi, będą inwestować w nowoczesne wyposażenie sklepowe.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

W roku 2015 wprowadziliśmy nowy, stały, duży dodatek z myślą o producentach i dystrybutorach branży kosmetycznej - Poradnik Kosmetyczny. W każdym miesiącu Poradnik Kosmetyczny poświęcony jest wybranemu produktowi lub kategorii kosmetyków. Oprócz artykułów, znaleźć tutaj można również aktualne wiadomości z branży kosmetycznej (nowości, promocje, wydarzenia, itp.).

W ramach tej rubryki opisujemy, w jaki sposób należy eksponować i sprzedawać produkty z wybranej kategorii (szczególnie popularnej w danym okresie). Całość materiału wzbogacona jest o zdjęcia (przykłady prezentacji ekspozycji produktów w sklepach) i wypowiedź eksperta.

X