Jesteś tutaj

Targi Specjał

Data wydarzenia: 
2015-11-12
Nazwa: 
XVIII Targi Biznes - Żywność- Medycyna - Auto Flota
Organizator: 
GK Specjał
Adres: 
Rzeszów

Grupa Kapitałowa Specjał zaprasza w dniach 12-13 listopada do Rzeszowa na największą w południowo-wschodniej części Polski imprezę wystawienniczo – handlową: „Biznes – Żywność – Medycyna – Auto Flota”, skupiającą największych producentów i dystrybutorów artykułów spożywczych, firmy ubezpieczeniowe, banki, przedsiębiorstwa działające w branży medycznej, turystycznej, hotelarskiej, informatycznej i telekomunikacyjnej oraz firmy zajmujące się wyposażeniem i aranżacją wnętrz: sklepów, hurtowni, biur czy lokali gastronomicznych. Impreza zorganizowana jest z myślą o bezpośrednim nawiązaniu kontaktów handlowych z możliwością składania zamówień.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Data wydarzenia: 
2015-10-15

Znane sieci handlowe chcą otwierać kolejne placówki franczyzowe. W poszukiwaniu nowych partnerów biznesowych na Targach Franczyzy pojawi się 150 sieci franczyzowych z kilkunastu branż. Uczestnicy Targów Franczyzy 2015 będą mieli w czym wybierać. W dniach 15-17 października w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki pojawi się rekordowa liczba wystawców. 

W dniach 04-06 listopada br. odbędzie się w Krakowie kolejna edycja Międzynarodowych Targów Wina ENOEXPO®. To jedyne w Polsce cykliczne spotkanie winiarzy z różnych stron świata zainteresowanych dystrybucją wina w naszym kraju.

X