Jesteś tutaj

Comarch Retail Show

Data wydarzenia: 
2014-10-21
Nazwa: 
Comarch Retail Show
Organizator: 
Comarch
Adres: 
Stadion Narodowy w Warszawie

21 października na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się konferencja Comarch Retail Show 2014. To jedno z najważniejszych wydarzeń w branży retail. Bezpłatna rejestracja jest możliwa na stronie:retail2014.comarch.pl. „Poradnik Handlowca” będący patronem medialnym konferencji zachęca przedstawicieli branży FMCG do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. W jego trakcie zostaną bowiem zaprezentowane innowacyjne i gotowe do wdrożenia rozwiązania technologiczne i organizacyjne przeznaczone dla handlu detalicznego. Między innymi na multimedialnym stoisku Comarch Retail Showroom odbędzie się premierowa prezentacja najnowszego rozwiązania Comarch z zakresu Internetu rzeczy. W ten sposób każdy z uczestników będzie miał możliwość przeniesienia się do sklepu przyszłości i zobaczenia, jak dziś w praktyce może wyglądać funkcjonowanie nowoczesnego sklepu.

Tradycyjnie konferencji towarzyszyć będzie dyskusja na temat perspektyw branży retail w najbliższych latach. Odbędzie się również spotkanie z ekspertami, podczas którego uczestnicy będą mogli dowiedzieć się więcej o najlepszych międzynarodowych praktykach biznesowych. Prelegenci podczas swoich wystąpień skoncentrują się przede wszystkim na konkretnych narzędziach wspierających biznes, takich jak: rozwiązania do zarządzania siecią sprzedaży czy rozwiązania lojalnościowe.

Comarch Retail Show 2014 to wydarzenie skierowane do osób decyzyjnych i operacyjnych, w tym prezesów, członków zarządu, dyrektorów generalnych, IT, marketingu, sprzedaży, operacyjnych oraz pozostałych osób mających wpływ na rozwój biznesu.

Organizatorem wydarzenia jest największy polski producent oprogramowania do zarządzania, w tym oprogramowania dedykowanego sieciom sprzedaży detalicznej, krakowska firma Comarch. Od 1993 r. Comarch pomaga klientom w osiąganiu większej rentowności oraz w czerpaniu zysków z nowoczesnych produktów i rozwiązań. Szeroki zakres oferty Comarch w obszarze oprogramowania wspierającego zarządzanie obejmują systemy klasy m.in. ERP, CRM, oprogramowanie lojalnościowe, systemy do zarządzania marketingiem, grywalizację, systemy wsparcia sprzedaży oraz zarządzania i elektronicznej wymiany dokumentów. Ważnym aspektem jest również przygotowanie odpowiednich narzędzi Business Intelligence pozwalających analizować dane w każdej z wymienionych powyżej kategorii.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Data wydarzenia: 
2014-11-19

Trwają przygotowania do V Międzynarodowych Targów Wyposażenia, Technologii i Usług dla Handlu RetailShow 2014, które odbędą się 19 i 20 listopada br. w Centrum EXPO XXI w Warszawie. Modelowy Sklep, który został zaprojektowany w oparciu o światowe trendy, będzie znajdował się w centralnym punkcie hali. Z kolei towarzyszący targom konkurs „Innowacje Handlu 2014” wyłoni najnowocześniejsze produkty branży handlowej. Poradnik Handlowca jest partnerem medialnym imprezy.

25-26 czerwca w Kielcach odbywają się po raz pierwszy w Polsce targi marek własnych – Private Label Middle Europe PLME. W wystawie wezmą udział m.in. Alma, Bakalland, Gold Drop, PSS Społem czy Tarczyński.

X

Przeczytaj również