Jesteś tutaj

Advertisement

Sieć Drogerii Jawa zdobywa nowe rynki

30 maja została otwarta kolejna drogeria sieci, tym razem w Kolnie. Nowy sklep  znajduje się na ulicy Wojska Polskiego 44. Sieć konsekwentnie rozwija się, szukając lokalizacji o powierzchni sali sprzedaży 120-180 m2.

Drogerie Jawa istnieją na polskim rynku od 2013r. Jawa to koncept nowoczesnej sieci sprzedającej produkty drogeryjne w oparciu o dwa formaty sklepów: format drogeryjny oraz format stoisk w sklepach spożywczych. Wsparcie logistyczne zapewnia główny operator logistyczny sieci firma Komplex-Torus Sp. z o.o. , zajmujący się dystrybucją produktów drogeryjnych w centralnej Polsce.

Na nowych klientów sieci czekały upominki oraz specjalne promocje z okazji otwarcia. W dniu otwarcia klientki mogły też liczyć na wykonanie makijażu przez profesjonalistów.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Coraz częściej marka produktów masowych łączy swoje siły ze znanym domem mody. Dzieje się tak również w branży beauty. Właśnie firma L'Oréal ogłosiła 28 maja, że podpisała długoterminowy kontrakt z włoską marką Valentino. W ramach współpracy mają powstać nie tylko luksusowe kosmetyki do makijażu, ale także linia zapachów. Pierwsze produkty urodowe z linii Valentino mają szansę pokazać się na rynku w 2019 roku.

19 października nastąpi otwarcie pierwszej drogerii Jawa w Warszawie, przy ulicy Chełmskiej 9. W programie wydarzenia przewidziane są pokazy makijażu i porady dermokosmetyczne prowadzone przez specjalistów.

X

Przeczytaj również