Jesteś tutaj

Promocje na lato – Rossmann stawia na zadbane nogi

Sieć znów zaskakuje niebanalną, sezonową promocją, choć na razie skierowaną do ograniczonego grona członków Klubu Rossmann. Tym razem proponuje rabat 2+2 gratis na niektóre kosmetyki w ramach akcji „Odsłoń nogi na lato".

Produkty, które klubowicze będą mogli kupić taniej, mają za zadanie przygotować nogi kobiet do lata. Wśród kosmetyków objętych promocją są środki do pielęgnacji stóp i paznokci, samoopalacze oraz produkty do depilacji. Każdy członek Klubu Rossmann, który weźmie do kasy cztery różne produkty, np. maszynkę do golenia, krem do stóp, tarkę do pięt i lakier do paznokci, dwa najtańsze z nich otrzyma za darmo.

Nowa promocja w Rossmannie „Odsłoń nogi na lato" ma obowiązywać od 9 do 19 czerwca 2018 r. lub do wyczerpania zapasów.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Aplikację Rossmann PL docenili eksperci z branży mobilnej. Podczas gali Mobile Trends Awards jury przyznało firmie główną nagrodę za najlepszą aplikację w 2017 roku. W głosowaniu internautów Rossmann zajął bardzo wysokie 2. miejsce.

Sieć drogerii rozpoczęła kolejną kampanię reklamową swojej cyklicznej akcji promocyjnej. W spocie reklamowym "Piękny początek sezonu" można zobaczyć aktorki: Anitę Sokołowską, Joannę Liszowską, Małgorzatę Sochę i Magdalenę Stużyńską-Brauer.

X