Sun
 piątek, 21 lutego 2020,
Promocje

Magiczne kadry na finał kampanii marki Cukier Królewski


Data: 2014-01-09

W ostatnim dniu 2013 roku zakończyła się bożonarodzeniowa kampania reklamowa „Życie jest słodkie a Cukier Królewski". Podsumowuje ją przygotowany przez koncern Südzucker Polska S.A. krótki film z będącego częścią kampanii ambientu z wykorzystaniem gofrobusa. W obrazie uchwycono najsympatyczniejsze momenty wydarzenia, którego celem było pokazanie, że życie jest słodkie, jeśli tylko jesteśmy dla siebie życzliwi, niekoniecznie „od święta".

Na kampanię promującą grupę cukrów pudrów marki Cukier Królewski złożyły się spoty telewizyjne, reklama w prasie i w Internecie oraz outdoor. Akcja wsparta została promocją konsumencką i nietypowym ambientem, który wśród konsumentów zyskał zainteresowanie znacznie przekraczające oczekiwania organizatorów. Wydarzenie ambientowe miało dwie odsłony - 14 i 15 grudnia w Krakowie oraz 21 i 22 grudnia we Wrocławiu.

Celem ambientu było zachęcenie ludzi do wykonywania miłych gestów wobec bliskich, jak i nieznajomych. W centrum Krakowa i Wrocławia na dwa dni zaparkował oryginalny pojazd - gofrobus, na dachu którego zamontowano młynek przypominający jeden z najpopularniejszych produktów tej marki. Każdy, kto zrobił coś sympatycznego w stosunku do drugiej osoby, otrzymywał ciepłego gofra oprószonego cukrem pudrem. Dodatkowo, mógł nacisnąć czerwony guzik umieszczony na gofrobusie, a wówczas z młynka sypał się śnieg, którego tej zimy nie mieliśmy okazji zobaczyć na ulicach naszych miast. Ambient wzbudził wiele emocji, rzecz jasna tych pozytywnych - ludzie (czasem zupełnie nieznajomi) nie szczędzili sobie uścisków i buziaków, wymieniali życzenia świąteczne, a nawet wyśpiewali tradycyjne „Sto lat" dwóm solenizantkom. W ten oto sposób producentowi słodkiej marki udało się rozmnożyć życzliwość i wzbudzić ciepłe emocje.


Galeria
Nowości na rynku FMCG
Aktualności
Projekt i wykonanie: a-tech.pl
Copyright by Poradnik Handlowca 2009 (c), wszystkie prawa zastrzeżone!