Sun
 wtorek, 20 sierpnia 2019,
Ludzie

Paweł Szcześniak - Prezes Zarządu Cadbury Wedel Sp. z o.o.


Data: 2009-07-31

1 sierpnia br. Paweł Szcześniak zastąpi Ruslana Kinebasa na stanowisku Prezesa Zarządu Cadbury Wedel Sp. z o.o. Dotychczasowy prezes firmy obejmuje stanowisko Dyrektora Zarządzającego Cadbury Rosja. Paweł Szcześniak został mianowany Prezesem Zarządu Cadbury Wedel dzięki zaangażowaniu i konsekwentnemu, długoterminowemu dążeniu do rozwoju firmy oraz marki Wedel w Polsce.

Paweł Szcześniak - menedżer z międzynarodowym doświadczeniem

Jako absolwent Szkoły Głównej Handlowej, specjalista w dziedzinie marketingu i sprzedaży rozpoczynał karierę zawodową w Coca-Cola Beverages Sp.z o.o., gdzie na przestrzeni ośmiu lat piastował funkcje kierownicze oraz zarządcze.

W 2001 roku Paweł Szcześniak dołączył do Cadbury Wedel, obejmując funkcję Dyrektora Sprzedaży, gdzie z sukcesem wprowadzał na rynek produkty Wedla i rozwijał efektywny model współpracy z klientami i dystrybutorami.  Jednocześnie zarządzał zespołem sprzedaży wypracowując najlepsze praktyki w dziedzinie marketingu kanałowego. Po pięciu latach awansował na stanowisko Dyrektora ds. Strategii w firmie Dirol Cadbury w Rosji, realizując strategię efektywnego dotarcia do klienta oraz obecności Cadbury na bardzo wymagającym i konkurencyjnym rynku rosyjskim. Po dwóch latach pracy w Rosji powrócił do Polski na stanowisko Dyrektora Sprzedaży.

Ruslan Kinebas o swoim następcy

"Pracowałem z Pawłem przez cały okres prezesury w Cadbury Wedel. Paweł do głębi wierzy w Misję Cadbury Wedel oraz w ludzi tu zatrudnionych. Ma szerokie doświadczenie menedżerskie zdobyte w różnych regionach świata, między innymi w Rumunii, Turcji i Rosji, gdzie opracowywał najbardziej efektywne modele współpracy z klientami na tych rynkach. Może poszczycić się także doskonałymi wynikami biznesowymi, które towarzyszyły Jego karierze od samego początku. Myśli strategicznie, działa systemowo oraz jest wielkim ambasadorem marki Wedel. Darzę go ogromnym zaufaniem i życzę Jemu oraz biznesowi w Polsce wielu sukcesów".

 


Galeria
Nowości na rynku FMCG
Aktualności
Projekt i wykonanie: a-tech.pl
Copyright by Poradnik Handlowca 2009 (c), wszystkie prawa zastrzeżone!