Sun
 wtorek, 20 sierpnia 2019,
Ludzie

Anna Jakubowska nową dyrektor generalną Coca-Cola w Polsce i krajach bałtyckich

Data: 2013-11-08

Od 1 listopada br. funkcję dyrektor generalnej Coca-Cola Poland Services, odpowiedzialnej za Polskę oraz kraje bałtyckie Litwę, Łotwę i Estonię, pełni Anna Jakubowska. Zastąpiła ona na tym stanowisku Paul'a Woodward'a, który pełnił tę funkcję od sierpnia 2010 roku. Siedzibą nowej dyrektor jest biuro Coca-Cola Poland Services w Warszawie.

Edvinas Katilius - prezes i dyrektor Philip Morris Polska i Krajów Bałtyckich

Data: 2013-10-22

Edvinas Katilius został prezesem i dyrektorem zarządzającym Philip Morris Polska i Krajów Bałtyckich. Zastąpił on Aleksandra Grzesiaka, który objął stanowisko wiceprezydenta strefy wolnocłowej PMI w Szwajcarii.

Witold Franczak nowym Dyrektorem Operacyjnym CEDC w Polsce

Data: 2013-09-12

Do Zarządu CEDC, wiodącej firmy z branży alkoholowej, dołączył Witold Franczak, który pełni stanowisko Dyrektora Operacyjnego, sprawując jednocześnie funkcję Wiceprezesa Zarządu CEDC International oraz Prezesa winiarskiej spółki PWW.

Nowy dyrektor zarządzający HJ Heinz Polska

Data: 2013-08-09

W następstwie zmian w europejskiej strukturze zarządzającej HJ Heinz,  obecny prezes regionu obejmującego Polskę i kraje Europy Środkowej i Wschodniej - Adam Dyszyński - odchodzi z firmy. Na stanowisko dyrektora zarządzającego ds. Europy Środkowej, Północnej i Wschodniej został powołany Jan Kruise.

POHiD: Renata Juszkiewicz mianowana Wiceprezydentem EuroCommerce

Data: 2013-03-13

Renata Juszkiewicz, Prezes Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji, w dniu 12 marca br. została mianowana Wiceprezydentem EuroCommerce, organizacji reprezentującej interesy handlu wobec Komisji Europejskiej i innych organów wspólnotowych.

Artur Kawa rozpoczyna nowy rozdział w swoim biznesowym życiu

Data: 2013-03-11

Artur Kawa przedstawił nową strategię Stokrotki i zgodnie ze swoimi zapowiedziami zakończył zarządzanie operacyjne Emperią jako prezes zarządu i jednocześnie potwierdził swoją kandydaturę do Rady Nadzorczej Emperii.

Zmiany personalne w strukturach sprzedaży Danone

Data: 2013-02-21

Firma Danone Sp. z o.o. ogłosiła zmianę na najwyższym stanowisku w dziale sprzedaży. Fotel Dyrektora objął od lutego 2013 roku Przemysław Gostkiewicz.

Nowe kierownictwo działu handlowego i eksportu DAX Cosmetics

Data: 2013-01-28

Z początkiem roku firma kosmetyczna Dax Cosmetics - właściciel marek Perfecta, Daxsun, Yoskine, Cashmere i Celia - zatrudniła nowych pracowników odpowiedzialnych za sprzedaż w kraju i za granicą.  Stanowisko dyrektora handlowego objął Paweł Turek, którego celem jest rozwój sił sprzedaży i dystrybucji, umocnienie rynkowej pozycji poszczególnych marek oraz realizacja sprzedaży zapewniająca wzrost udziału firmy Dax Cosmetics na rynku produktów kosmetycznych.


Strony:    1 2 3 4 5  ...  11 Następna strona
Nowości na rynku FMCG
Aktualności
Projekt i wykonanie: a-tech.pl
Copyright by Poradnik Handlowca 2009 (c), wszystkie prawa zastrzeżone!