Sun
 czwartek, 5 grudnia 2019,
IV edycja konkursu „Odśwież swój sklep” organizowanego przez „Poradnik Handlowca” rozwiązana!

IV edycja konkursu „Odśwież swój sklep” organizowanego przez „Poradnik Handlowca” rozwiązana!

Laureatką IV edycji konkursu „Odśwież swój sklep" została Helena Adamiak, właścicielka Sklepu Rolno-Spożywczego „Helena" w Sanoku. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 25 września br. w siedzibie redakcji „Poradnika Handlowca". Spośród ponad półtora tysiąca nadesłanych kuponów komisja konkursowa składająca się z przedstawicieli firm:

  • InsERT S.A. - Michał Stawarz - Specjalista ds. Współpracy z Partnerami,
  • TRADIS - Bartłomiej Buczkowski - Kierownik Obszaru TRADIS,
  • ABM S.A. - Kamil Płonka - Doradca Klienta ABM S.A.,
  • BPiR Generalczyk Sp.J. wydawca „Poradnika Handlowca" (Zbyszko Zalewski - Dyrektor Organizacyjno-Administracyjny, Jacek Ratajczak - Redaktor Naczelny, Michał Bobrowski - Dyrektor Sprzedaży i Marketingu), wyłoniła 50 laureatów.

Zwycięzcy IV edycji „Odśwież swój sklep":

I miejsce - Sklep Rolno-Spożywczy „Helena", Helena Adamiak z Sanoka

- To pierwsza wygrana w moim życiu. Byłam w szoku, gdy się dowiedziałam o wygraniu konkursu. Dzięki zmianom na pewno mój sklep wiele zyska, a nowe regały spowodują, że asortyment będzie jeszcze lepiej wyeksponowany. Przed rozpoczęciem własnej działalności handlowej pracowałam w latach 70. w sklepie, który należał do Spółdzielni Ogrodniczo-Pszczelarskiej w Sanoku. W 1996 r., kiedy nadarzyła się okazja odkupienia pawilonu nie zastanawiałam się. Placówka jest zlokalizowana przy jednej z głównych ulic miasta. Powierzchnia sprzedaży wynosi 80 m2. Podstawowym atutem sklepu jest świeży asortyment - pieczywo, nabiał, warzywa i owoce. W moim sklepie zawsze panuje rodzinna atmosfera. Wszyscy się tu znają. W swojej pracy najbardziej lubię bezpośredni kontakt z klientem. Każdy kupujący jest dla mnie tak samo ważny - zarówno ten, który zostawia złotówkę, jak i ten, który płaci więcej. Jest to biznes rodzinny, pomaga mi córka i syn. W przyszłości sądzę, że jedno z nich godnie mnie zastąpi - mówi pani Helena.

II miejsce -Sklep Spożywczo-Przemysłowy, Maria Dumkiewicz z Morąga

III miejsce - Sklep Spożywczo Przemysłowy „U Marka", Marek Berent z Poznania

IV miejsce - Sklep Spożywczo-Przemysłowy, Irena Poniatowska ze Złotoryi

V miejsce - Sklep Spożywczo-Przemysłowy „Szkolna", Edyta Kaczorowska ze Stargardu Szczecińskiego

Redakcja dziękuje wszystkim Czytelnikom, którzy wzięli udział w konkursie, zachęcając jednocześnie do udziału w kolejnych. Laureatom serdecznie gratulujemy! Wkrótce na łamach „Poradnika Handlowca" zaprezentujemy wyniki pracy sponsorów konkursu w sklepie Pani Heleny z Sanoka.

 

 


GaleriaNowości na rynku FMCG
Aktualności
Projekt i wykonanie: a-tech.pl
Copyright by Poradnik Handlowca 2009 (c), wszystkie prawa zastrzeżone!