Jesteś tutaj

Ukazał się najnowszy, czerwcowy numer „Poradnika Handlowca”

Najnowszy, czerwcowy numer „Poradnika Handlowca” jest już dostępny. A w nim obszerna fotorelacja z uroczystej Gali, w trakcie której wręczono statuetki Hermesów wyróżniającym się sieciom i handlowcom. Polecamy również cykl artykułów omawiający przygotowania sklepów w okresie letnim. To czas na zmiany w asortymencie, wzmocnienie np. kategorii lodów i napojów. Czytelników powinna zainteresować także sytuacja w sieci SPAR Polska – po wywiadzie z Leszkiem Baciem (numer majowy), obecnie publikujemy wywiad z prezesem The SPAR Group – Grahamem O’Connorem. Poza tym relacja z Wałcza, gdzie doszło do zdemolowania sklepu spożywczego oraz fotoreportaż z Gdańska, obrazujący jak zmieniał się handel w tym mieście w okresie ostatnich 30 lat. Tradycyjnie zachęcamy też do lektury takich rubryk, jak: sport w FMCG, porady prawne czy nowości rynkowe. Przyjemnej lektury!

Kategoria: 

Podobne artykuły

Najnowszy, wrześniowy numer „Poradnika Handlowca” jest już u Czytelników. Do lektury zachęca ciekawa tematyka artykułów. Czy placówki handlowe mniejszych formatów przeżywają okres dynamicznego rozkwitu – dzięki jakim atutom mogą one obecnie skutecznie konkurować na rynku i za co głównie cenią je polscy konsumenci?

Zachęcamy do lektury styczniowego numeru „Poradnika Handlowca”. Niezmiennie – jako jedyny wśród trzech czołowych tytułów na rynku prasy handlowej – nie łączymy wydań w okresie zimowym i letnim, dzięki czemu nasi Czytelnicy mogą liczyć na comiesięczną porcję najważniejszych informacji i nowości z rynku FMCG (12 wydań w roku)!

X