Jesteś tutaj

Ukazał się najnowszy, czerwcowy numer „Poradnika Handlowca”

Najnowszy, czerwcowy numer „Poradnika Handlowca” jest już dostępny. A w nim obszerna fotorelacja z uroczystej Gali, w trakcie której wręczono statuetki Hermesów wyróżniającym się sieciom i handlowcom. Polecamy również cykl artykułów omawiający przygotowania sklepów w okresie letnim. To czas na zmiany w asortymencie, wzmocnienie np. kategorii lodów i napojów. Czytelników powinna zainteresować także sytuacja w sieci SPAR Polska – po wywiadzie z Leszkiem Baciem (numer majowy), obecnie publikujemy wywiad z prezesem The SPAR Group – Grahamem O’Connorem. Poza tym relacja z Wałcza, gdzie doszło do zdemolowania sklepu spożywczego oraz fotoreportaż z Gdańska, obrazujący jak zmieniał się handel w tym mieście w okresie ostatnich 30 lat. Tradycyjnie zachęcamy też do lektury takich rubryk, jak: sport w FMCG, porady prawne czy nowości rynkowe. Przyjemnej lektury!

Kategoria: 

Podobne artykuły

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru „Poradnika Handlowca”. A w nim m.in. wywiad z posłem Januszem Śniadkiem dotyczący ważnej dla handlowców ustawy o zakazie handlu w niedziele. Polecamy także artykuł omawiający sytuację w polskim handlu detalicznym – czy liczba sklepów w Polsce spada czy rośnie? Jakie trendy decydują o tym? Ponadto Czytelników powinny zainteresować artykuły opisujące rynek chemii gospodarczej i produktów higieny osobistej oraz tłuszczów roślinnych. Regularnie, co miesiąc odwiedzamy także jedno z polskich miast – tym razem trafiliśmy do Żnina. W obszernym reportażu prezentujemy sytuację handlu FMCG w tej miejscowości. Tradycyjnie polecamy też nasze stałe rubryki: felieton Jana Marii Rokity, sport w FMCG, porady prawne oraz nowości rynkowe.

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru „Poradnika Handlowca”.  Jako pierwsi w Polsce publikujemy dwie arcyciekawe rozmowy z Markiem Miętką, Prezesem sieci Piotr i Paweł oraz Leszkiem Baciem, Prezesem Spar Polska. W nowym numerze ponadto m.in. ważne dla rynku FMCG kwestie Karty Dużej Rodziny oraz otoczenia prawnego biznesu z Polsce. Czytelników powinny zainteresować artykuły przygotowane przez ekspertów z firm KPMG oraz Morgan Philips Group, a także Marię Andrzeja Falińskiego. Regularnie, co miesiąc odwiedzamy także jedno z polskich miast – tym razem trafiliśmy do Milicza. W reportażu prezentujemy sytuację handlu w tej miejscowości. W majowym numerze zaprezentowano także serię artykułów dotyczących przegotowania handlu do zbliżającego się sezonu grillowego. W dziale prawnym przybliżono relacje między prawem polskim oraz międzynarodowym. Tradycyjnie polecamy też nasze stałe rubryki: felieton Jana Marii Rokity, sport w FMCG, oblicza handlu oraz nowości rynkowe.

X